میراث هاگوارتز یک مرحله‌ی ترسناک مختص پلی‌استیشن خواهد داشت

۲۵ شهریور ۱۴۰۱ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
Hogwarts Legacy

در این که هاگوارتز لگاسی (Hogwarts Legacy) یکی از مورد انتظارترین عناوین سال ۲۰۲۳ است هیچ شکی نیست. به همین دلیل از انتشار هر خبری از این بازی استقبال می‌شود. این بازی در سبک نقش آفرینی و جهان باز است. سازنده آن نیز شرکت اولانش (Avalanche) بوده و توسط شرکت برادران وارنر عرضه خواهد شد.

حال در رویداد شب گذشته سونی اعلام شد که این بازی دارای یک مأموریت اختصاصی خواهد بود. نام این مأموریت هانتد هاگزمید شاپ (Haunted Hogsmead Shop) است. این مأموریت یک ماجراجویی بسیار ترسناک و هیجان انگیز است. یکی از کاراکترهای این مأموریت مادام میسون (Madam Mason) بوده که در اصل یک مغازه‌دار در هاگزمید است. هاگزمید یک روستای کوچک در کنار هاگوارتز است. این مأموریت نشان می‌دهد که بازیکنان می‌توانند در اطراف هاگوارتز هم به گشت و گذار بپردازند.

هاگوارتز لگاسی پلی‌استیشن

این مأموریت به صورت اختصاصی برای کنسول‌های پلی‌استیشن است. همینطور اینکه افرادی که این بازی را پیش‌خرید کرده‌اند، به Felix Felicis Potion Recipe دسترسی خواهند داشت. تمامی مأموریت‌های انحصاری کنسول‌های پلی‌استیشن از طریق اتمام مأموریت هانتد هاگسمید شاپ در دسترس خواهند بود. همینطور اینکه تعدادی آیتم هم در این مأموریت وجود داشته که در صورت اتمام به بازیکنان اعطا خواهد شد.

یکی از نکات جالب این مأموریت این است که پس از اتمام شما به یک مغازه در هاگزمید دسترسی خواهید داشت. شما می‌توانید از طریق این مغازه به خرید و فروش موارد مختلف بپردازید. به طور کلی این مأموریت جانبی در داستان بازی نقش مهمی ندارد تا بازیکنان روی پلتفرم‌های دیگر محتوای مهمی را از دست ندهند.

بازی هاگوارتز لگاسی در تاریخ ۲۱ بهمن (۱۰ فوریه سال ۲۰۲۳) عرضه خواهد شد. این بازی برای کنسول‌های نسل ۸ و ۹ به همراه کامپیوتر در دسترس خواهد بود. نکته جالب اینجاست که شرکت سازنده با وجود اینکه این بازی برای نسل ۸ عرضه می‌شود، آن را برای کامپیوتر بهینه نکرده‌اند. به همین دلیل برای یک تجربه روان روی کامپیوتر شما نیاز به یک سخت افزار قدرتمند دارید.

منبع: Gematsu.com

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

دیجی‌کلاب
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه