گوشی تاشوی آنر با نام آنر ۸۰ پاکت در راه است

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
آنر 80 پاکت

آنر می‌خواهد در آینده‌ای نزدیک از گوشی آنر ۸۰ پاکت به عنوان گوشی تاشوی جدید خود رونمایی کند.

آنر قصد دارد یک محصول جدید به گوشی‌های سری آنر ۸۰ خود اضافه کند و این محصول هم یک دستگاه عادی نیست؛ بلکه قرار است یک گوشی تاشو باشد که به‌تازگی اطلاعاتی هم از آن منتشر شده است. در حال حاضر از سری آنر ۸۰ سه گوشی راهی بازار شده که شامل مدل استاندارد، پرو و SE می‌شوند. گوشی جدیدی هم که قرار است به مجموعه اضافه شود، آنر ۸۰ پاکت نام خواهد داشت.

آنر اگرچه از هواوی جدا شده و به صورت مستقل در ساخت گوشی هوشمند فعالیت می‌کند اما با این حال می‌بینیم که فرایند نام‌گذاری گوشی تاشوی آن مشابه هواوی است؛ چون هواوی هم گوشی‌های تاشوی سبک گلکسی زد فلیپ خود را با پسوند «پاکت» راهی بازار می‌کند. از لحاظ امکانات و قابلیت‌ها هم انتظار می‌رود این گوشی مشابه هواوی P50 پاکت باشد؛ یعنی یک پرچم‌دار اقتصادی.

البته نکته‌ی جالبی که در رابطه با این گوشی وجود دارد شباهت آن با گلکسی زد فولد ۴ است؛ این یعنی آنر قرار است یک گوشی تاشوی بزرگ تولید کند، نه کوچک و در سبک زد فلیپ و P50 پاکت. البته تفاوت بین این محصول و گوشی‌های تاشوی معمولی این است که بسیار باریک خواهد بود. گوشی‌های تاشوی کنونی به خاطر دلایل متعدد، اندکی ضخیم‌تر از گوشی‌های عادی هستند. البته شیائومی با تغییر طراحی لولاهای گوشی تاشوی میکس فولد تا حدودی توانسته این مشکل را حل کند ولی باز هم ضخامت این گوشی‌ها از گوشی‌های معمولی بیشتر است.

آنر 80 پاکت

حالا گفته می‌شود آنر می‌خواهد این گوشی تاشوی جدید را با ضخامت بسیار کمی تولید کند؛ به گونه‌ای که حتی تعبیه‌ی پورت USB-C در فریم پایینی آن هم به سختی صورت گرفته است. تصویر یاد شده اصلا پنل جلو یا پشت گوشی را نشان نمی‌دهد، فقط می‌توانیم فریم کناری آن را ببینیم که برای نشان دادن میزان باریکی آن منتشر شده است.

البته با نگاهی به کناره‌ی گوشی، ماژول بیرون زده‌ی دوربین به خوبی مشخص است اما بعید به نظر می‌رسد مثل بسیاری از گوشی‌های آنر و هواوی، ۸ شکل باشد. همچنین انتظار می‌رود با این ماژول بزرگ، دوربین‌های قدرتمندی هم روی آنر ۸۰ پاکت تعبیه شود. هرچند فعلا هیچ اطلاعاتی در این زمینه در اختیار نداریم. همچنین باید ببینیم خود آنر طی روزهای آینده چه خبری در رابطه با این دستگاه منتشر می‌کند چون فعلا این تصویر در حد یک شایعه است.

خرید محبوب‌ترین گوشی‌های آنر از دیجی‌کالا

منبع: NotebookCheck

راهنمای خرید گوشی موبایل


برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما