گوشی تاشوی آنر مجیک ایکس سه‌ماهه‌ی آخر ۲۰۲۱ عرضه می‌شود

۱۱ مهر ۱۴۰۰ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
آنر مجیک ایکس

به گزارش یکی از افشاگران معروف چینی، به نظر می‌رسد اولین گوشی تاشوی آنر قرار است تحت عنوان مجیک ایکس در سه‌ماهه آخر امسال رسما رونمایی شود.

آنر سال گذشته با قیمت ۱۵ میلیارد دلار از هواوی جدا شد و اکنون رسما به‌عنوان یک شرکت مستقل مشغول به فعالیت است. در حال حاضر گوشی‌های زیادی توسط این شرکت به‌عنوان شرکتی مستقل تولید نشده است اما با این حال باید انتظار داشته باشیم از این پس شاهد محصولات زیادی با این برند باشیم.

در بین محصولاتی که آنر رونمایی کرد، فقط گوشی‌هایی با طراحی معمولی دیده می‌شود اما به نظر می‌رسد شرکت چینی قصد دارد به‌زودی از گوشی‌های تاشوی خود هم رونمایی کند و اولین مدل آن هم تحت عنوان آنر مجیک ایکس اواخر امسال و به طور دقیق‌تر در سه‌ماهه پایانی امسال رونمایی و راهی بازار می‌شود. از آنجایی هم که طراحی این محصول قبل از جدایی رسمی این شرکت با هواوی اتفاق افتاد، گفته می‌شود طراحی این گوشی با هواوی میت ایکس ۲ شباهت زیادی دارد.

البته در بالا اشاره شد که نام این محصول آنر مجیک ایکس ۲ است ولی مطمئن نیستیم در نهایت نامی که برای آن در نظر گرفته خواهد شد چیست. با این حال هرچه قرار است آنر محصول خود را نام‌گذاری کند، اهمیت کمی دارد چرا که وقتی در رابطه با گوشی‌های تاشو صحبت می‌کنیم، نامی که برایشان در نظر گرفته می‌شود اصلا مهم نیست. آنچه می‌خواهیم و باید بدانیم، فناوری‌هایی است که در این محصول بکار گرفته خواهد شد.

البته طبیعی است از این بابت اطلاعات زیادی در اختیار نداشته باشیم چرا که به‌تازگی اطلاعاتی در رابطه با آن منتشر شده است اما جورج ژائو، مدیرعامل این شرکت پیش‌تر مدعی شده بود تیم طراحی آنر مشغول تولید یک گوشی تاشو است که در بین تمام مدل‌های عرضه شده‌ی کنونی، بهترین خواهد بود. البته با توجه به اینکه هواوی میت ایکس ۲ یک محصول واقعا عالی است که فشار تحریم‌های نرم‌افزاری گوگل باعث شدن آن را فراموش کنیم، به نظر می‌رسد ادعاهای مدیرعامل آنر بی‌راه نبود چرا که این شرکت اصلا تحریم نیست و قطعا می‌تواند تجربه‌ی لذت‌بخشی را برای کاربران فراهم کند.

به اعتقاد افشاگر معروف چینی یعنی Digital Chat Station، تفاوت‌هایی بین مجیک ایکس و هواوی میت ایکس ۲ وجود خواهد داشت اما متاسفانه اطلاعات زیادی در رابطه با این موضوع منتشر نکرد و ما هم خبر خاصی در این رابطه در اختیار نداریم. سه‌ماهه چهارم از اکنون آغاز شده است و به همین خاطر به نظر می‌رسد نباید خیلی تا رونمایی از این گوشی زمان باقی مانده باشد.

منبع: GSMArena

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه