آنر با عبور از اپل و شیائومی به رتبه‌ی سوم بازار موبایل چین رسید

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
آنر

به گزارش شرکت تحقیقاتی CINNO Research، آنر که سال گذشته از هواوی جدا شد و حالا یک شرکت مستقل محسوب می‌شود، در ماه ژوئیه توانسته با فروش ۴ میلیون گوشی در چین به رتبه‌ی سوم این بازار برسد. باید خاطرنشان کنیم شیائومی و اپل در این ماه به ترتیب ۳٫۹ و ۳ میلیون گوشی به دست کاربران چینی رسانده‌اند.

اوپو با فروش ۵٫۶ میلیون گوشی همچنان رتبه‌ی اول این بازار مهم را در اختیار دارد و ویوو توانسته ۵٫۳ میلیون گوشی را به فروش برساند. در این ماه فقط ۲۶ گوشی جدید راهی بازار چین شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته شاهد کاهش ۳۸٫۱ درصدی هستیم و از بین این گوشی‌ها، فقط ۱۱ نمونه از اینترنت ۵G پشتیبانی می‌کنند.

شرکت‌های چینی برای مقابله با آیفون‌های جدید که معمولا ماه سپتامبر معرفی می‌شوند، طی ماه آگوست از چندین گوشی جدید رونمایی می‌کنند. در مجموع در این ماه ۲۹ میلیون گوشی راهی بازار موبایل چین شده که در این میان ۲۳ میلیون گوشی از قابلیت اینترنت ۵G بهره می‌برند. عرضه‌ی کلی گوشی‌ها ۲۸٫۶ درصد افزایش داشته و از طرف دیگر فروش گوشی‌های ۵G با افزایش ۷۹٫۶ درصدی روبه‌رو شده است.

در هر صورت این یک موفقیت بسیار مهم برای آنر محسوب می‌شود و باید ببینیم طی ماه‌های آتی و در دیگر بازارها هم گوشی‌های این شرکت با استقبال کاربران روبه‌رو می‌شوند یا نه.

منبع: GSM Arena

راهنمای خرید آیفون


برچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما