اولین رندرهای گوشی آنر X40 لو رفت

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
آنر X40

روز گذشته آنر رسما اعلام کرد که گوشی X40 در تاریخ ۲۱ شهریور رسما معرفی خواهد شد. حالا یکی از افشاگران، تصاویر رندر این گوشی را منتشر کرده که زوایای مختلف بدنه‌ی آن را به خوبی نشان می‌دهد.

در کنار رندرهای فاش شده، آنر تصویری منتشر کرده که بخش‌هایی از طراحی این گوشی را نشان می‌دهد. همانطور که می‌توانید ببینید، این گوشی از نمایشگر مبتنی بر لبه‌های خمیده بهره می‌برد و حفره‌ی نمایشگر در میان بخش فوقانی تعبیه شده است. همچنین در لبه‌ی بالایی بدنه هم سنسور مادون قرمز و میکروفون ثانویه دیده می‌شود.

آنر X40

در پنل پشتی آنر X40 یک نوار دایره‌ای شکل بزرگ دیده می‌شود که دوربین‌ها درون همین نوار تعبیه شده‌اند. با وجود اینکه نوار موردنظر اندازه‌ی بزرگی دارد، ولی درون آن فقط ۲ دوربین و یک فلش LED دیده می‌شود. هنوز مشخصات این دوربین‌ها فاش نشده است. ظاهرا آنر برای این گوشی یک نمایشگر ۶.۸ اینچی OLED در نظر گرفته که توسط یکی از شرکت‌های چینی تولید شده است. حداکثر روشنایی نمایشگر به ۸۰۰ نیت می‌رسد و از ۱۰۰ درصد فضای رنگی DCI-P3 پشتیبانی می‌کند.

بدون شک طی روزهای آینده جزئیات بیشتری از آنر X40 فاش می‌شود و در نهایت باید ببینیم این گوشی با چه قیمتی راهی بازار خواهد شد.

منبع: Gizmochinaبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما