بسته‌ی الحاقی هورایزن فوربیدن وست برای پلی‌استیشن ۵ معرفی شد

۲۵ آذر ۱۴۰۱ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
Forbidden West Expansion

شرکت سرگرمی‌های تعاملی سونی (Sony Interactive Entertainment) و استودیو گریلا گیمز (Guerrilla Games) در جریان رویداد گیم اواردز ۲۰۲۲ از بسته‌ی الحاقی جدید «سواحل سوزان» (Burning Shores) برای بازی «هورایزن: غرب ممنوعه» (Horizon Forbidden West) رونمایی کرد.

این بسته‌ی الحاقی قرار است در تاریخ ۱۹ آوریل ۲۰۲۳ عرضه شود. در حالی که بازی هورایزن: غرب ممنوعه هم برای پلی‌استیشن ۴ و هم برای پلی‌استیشن ۵ عرضه شده است اما این بسته‌ی الحاقی به‌صورت اختصاصی برای کنسول پلی‌استیشن ۵ توسعه داده شده و فقط برای این کنسول عرضه خواهد شد.

استودیو گریلا گیمز درباره‌ی این بسته‌ی الحاقی می‌گوید: «امروز ما از معرفی بسته‌ی الحاقی Burning Shores برای بازی Horizon Forbidden West هیجان زده شده‌ایم؛ جایی که اِیلوی در بیابان‌های رام‌نشده لس‌آنجلس که حالا به یک مجمع‌الجزایر آتشفشانی خطرناک تبدیل شده است، به دنبال رفع یک تهدید شوم است. او به یک منطقه خطرناک جدید در جنوب سرزمین‌های قبیله Tenakth سفر خواهد کرد که شامل یک خط داستانی متقاعد‌کننده از جایی است که داستان Horizon Forbidden West به پایان رسید. شخصیت‌های جدید، ماجراجویی‌ها و موارد دیگر از چیزهایی است که می‌توانید در این بسته‌ی الحاقی منتظر آن باشید. ما مشتاقانه منتظریم به زودی با شما برخی از جزئیات دیگر این بسته‌ی الحاقی را به اشتراک بگذاریم!»

آن‌ها در ادامه‌ی توضیحات خود بیان کردند: «چشم‌انداز خلاقانه ما برای The Burning Shores یک گسترش‌دهنده‌ی یا بسته‌ی الحاقی جاه‌طلبانه است که اِیلوی را به ویرانه‌های لس‌آنجلس خواهد برد. این شهر بیش از حد بزرگ و درهم شکسته است که می توان آن را به طور کامل از طریق آب کشف یا با استفاده از یک Sunwing بر آسمان‌های آن پرواز کرد. با این حال، یک تهدید بزرگ در سایه‌های آن نهفته است که اِیلوی باید با استفاده از تمام مهارت‌ها و توانایی‌های خود بر آن غلبه کند. ما برای رسیدن به این چشم‌انداز بزرگ از نظر فنی و خلاقانه، تصمیم سختی گرفته‌ایم تا تمام تلاش خود را روی توسعه‌ی یک تجربه فوق‌العاده به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۵ متمرکز کنیم. از همه‌ی طرفداران فوق‌العاده‌ی خود به خاطر تمام عشق و حمایتی که از بازی به عمل آوردند، تشکر می‌کنیم. ما به دنبال این هستیم که در آینده چیزهای بیشتری را با شما به اشتراک بگذاریم.»

بازی Horizon Forbidden West در حال حاضر برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۵ و پلی‌استیشن ۴ منتشر شده است.

منبع: Gematsu


بازی Horizon Forbidden West مخصوص PS5

بازی Horizon Forbidden West مخصوص PS4

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه