نمایش بزرگ گیم‌پلی هورایزن فوربیدن وست برای فردا برنامه‌ریزی شد

۵ خرداد ۱۴۰۰ | ۲۱:۱۵ ۷ خرداد ۱۴۰۰ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
بازی Horizon Forbidden West

این روزها برنامه‌‌های سونی برای نمایش‌ بازی‌هایش کمی غیرقابل‌پیش‌بینی شده است. در این مدت اغلب شاهد بوده‌ایم که به‌صورت ناگهان یک رویداد State of Play از سوی این شرکت معرفی شده است. در جدیدترین اتفاق، قرار است بامداد جمعه ۱۴ دقیقه‌ از گیم‌پلی بازی هورایزن فوربیدن وست (Horizon Forbidden West) در قالب قسمت جدیدی از State of Play نمایش داده شود.

تقریبا چیزی حدود یک سال از معرفی بازی Horizon Forbidden West سپری شده است و اکنون قرار است جزئیات بیشتری را درباره‌ی آن متوجه شویم. شرکت سونی به‌تازگی اعلام کرده که در تاریخ ۲۷ ماه مه در جریان قسمت جدید State of Play میزبان گیم‌پلی ساخته‌ی جدید استودیو گوریلا گیمز خواهد بود.

این رویداد دیجیتالی قرار است حدود ۲۰ دقیقه باشد و طبق توضیحات نوشته‌شده در بلاگ رسمی پلی‌استیشن، ۱۴ دقیقه کاملا جدید از ماجراجویی تازه‌ی اِیلوی (Aloy)، قهرمان بازی هورایزن، نشان داده خواهد شد. این نمایش به‌صورت مستقیم از روی پلی‌استیشن ۵ ضبط شده است.

زمان دقیق پخش این رویداد دیجیتال ۲۰ دقیقه‌ای در ساعت ۱:۳۰ بامداد جمعه خواهد بود. جالب اینجاست که سونی برای چیزی حدود ۵ ساعت قبل از این زمان تعیین‌شده استریم دیگری تدارک دیده که البته ممکن است به مصاحبه یا چیزهای جزئی در مورد این بازی مربوط شود یا حتی فقط زمان انتظاری برای نمایش گیم‌پلی بازی باشد.

بازی Horizon Forbidden West

اگرچه این بازی در ژوئن ۲۰۲۰ معرفی شده است، اما به غیر از موارد مشخص‌شده در تریلر رونمایی بازی Horizon Forbidden West، تاکنون اطلاعات زیادی از آن منتشر نشده است. نمایش طولانی جدید بازی که قرار است به‌زودی پخش شود، می‌تواند جزئیات بیشتری را از این اثر آشکار کند. همچنین با این نمایش می‌توانیم برای اولین بار گیم‌پلی دنباله‌ی بازی هورایزن زیرو داون را ببینیم و در عمل مشاهده کنیم که استودیو گوریلا گیمز چه پیشرفت‌هایی را برای ساخته‌ی جدید خود در نظر گرفته است.

طبق اطلاعاتی که تا به حال از بازی منتشر شده است، می‌دانیم که در این قسمت اِیلوی به سواحل اقیانوس آرام رفته و در نتیجه مناطق جدیدی به بازی اضافه شده است. همچنین یکی از نکات جالبی که در تریلر رونمایی مشخص شد، بخش‌هایی بود که اِیلوی را در حال شنا در زیر آب نشان می‌داد. از آنجایی که این ویژگی جدید قرار است در Horizon Forbidden West نقش مهمی داشته باشد، ممکن است در نمایش فردا چیزهای بیشتری را از آن ببینیم. علاوه بر بخش‌های زیر آب، در نمایش سال گذشته‌ی بازی بقایایی از پل گلدن گیت واقع در سن فرانسیسکو را مشاهده کردیم. حتی روبات‌های جدید و جالبی هم در آن تریلر نشان داده شد.

هرچند تاریخ دقیق عرضه‌ی بازی اعلام نشده است، اما سونی تاکنون چند بار اشاره کرده که بازی در سال ۲۰۲۱ منتشر خواهد شد. اکنون که قرار است نمایش مفصلی از آن منتشر شود، احتمال عرضه‌ی آن در سال جاری بیشتر هم شده است زیرا با توجه به الگوی سونی در این ماه‌های گذشته می‌توانیم متوجه شویم که آن‌ها در حوالی عرضه‌ی بازی‌های جدید خود نمایش نسبتا طولانی جذابی را در قالب یک رویداد State of Play منتشر می‌کنند. این اتفاق برای بازی دو بازی ریترنال و قسمت جدید رچت اند کلنک هم رخ داده است.

بازی Horizon Forbidden West اثری بین نسلی خواهد بود و علاوه بر کنسول نسل نهمی پلی‌استیشن ۵ قرار است برای پلی‌استیشن ۴ هم عرضه شود. البته، سونی اعلام کرده که نسخه‌ی نسل نهمی بازی از ویژگی‌ها و قابلیت‌های پلی‌استیشن ۵ بهره خواهد برد.

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما