Horizon: Zero Dawn یکی از زیباترین بازی‌های اخیر است

امیرحسین میرزایی ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ | ۱۳:۳۰ ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۳ دقیقه

از نظر گرافیکی، بازی Horizon: Zero Dawn، یکی از زیباترین و بهترین عناوینی است که تا به حال دیده‌ایم. بازی استودیوی بازی‌سازی «گوریلا گیمز»، از نظر فنی چند سر و گردن بالاتر از دیگر عناوین امروزی است.

هورایزن یک قابلیت عکس‌برداری بسیار خوب هم دارد. این قابلیت عکس‌برداری، اخیرا با امکانات تازه‌ای بروزرسانی شده است.

هورایزن یک قابلیت عکس‌برداری بسیار خوب هم دارد. این قابلیت عکس‌برداری، اخیرا با امکانات تازه‌ای بروزرسانی شده است؛ امکاناتی که به بازی‌کننده‌ها اجازه می‌دهد حالت چهره یا وضعیت ایستادن شخصیت اصلی بازی را هم تغییر دهد. فیلترهای جدید، امکینا نمایش یک گرید و هم‌چنین کنترل بهتر دوربین هم از قابلیت‌های تازه‌ی بروزرسان جدید عکس‌برداری بازی Horizon: Zero Dawn است.

استودیوی بازی‌سازی گوریلا گیمز در توییتر خود یک مسابقه‌ی عکس‌برداری برگزار کرده است. بازی‌کننده‌ها هم عکس‌های شگفت‌انگیزی در هورایزن گرفته‌اند.

تصمیم گرفتیم تا نیم‌نگاهی به عکس‌هایی که بازی‌کننده‌ها در هورایزن گرفته‌اند، بیاندازیم. عکس‌هایی که پیدا کردیم، آن‌قدر خوب بودند که دل‌مان نیامد آن‌ها را پست نکنیم.

می‌توانید در ادامه، برخی از عکس‌هایی که گیمرها در هورایزن گرفته‌اند را ببینید. مطمئن هستیم که با جستجوی دو هشتگ #HorizonZeroDawn و #HZDPhotoMode در توییتر، می‌توانید حتی عکس‌های بیشتر و بهتری ببینید.

بازی Horizon: Zero Dawn به صورت انحصاری روی پلی‌استیشن۴ عرضه شده است.

‌‌‌‌‌‌‌‌

منبع: VG247

telegram_ad2_1

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۴ دیدگاه
 1. Avatar امین

  عالی بود.مرسی.

 2. Avatar ممد

  بهترین بازی عمرم بود این بازی

 3. Avatar محمد قاسمی

  دمش گرم سونیو انحصاریاش که صنعت گیم رو دستش میچزخه

 4. Avatar امیر

  اسکورپیو حتی اگر قدرت رندر تصاویر به صورت ۸k و ۱۲۰ فریم بر ثانیه رو هم داشته باشه، در برابر انحصاری های پلی استیشن هیچ حرفی برای گفتن نداره!