اولین بسته‌ی الحاقی فورتزا هورایزن ۵ معرفی شد؛ گسترش یک تجربه لذت بخش

۲۳ خرداد ۱۴۰۱ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
horizzon 5 hot wheels

چندی پیش مراسم ایکس‌باکس و بتسدا بود. در این مراسم ما شاهد اولین بسته الحاقی بازی فورتزا هورایزن ۵ (Forza Horizon 5) بودیم. این بسته الحاقی به نام هات ویلز (Hot Wheels) بوده و این اسباب بازی‌ها را وارد دنیای فورتزا می‌کند.

بسته الحاقی هات ویلز برای اولین بار در بازی فورتزا هورایزن ۳ معرفی شد. در این بسته الحاقی بازیکنان با یک پارک روبرو هستند. در این پارک مسیرهای بسیار جالبی وجود داشته و بازیکنان می‌توانند درون آن‌ها به گشت و گذار بپردازند. نکته مهم در مورد این مسیرها عجیب بودن آن‌ها است. به این معنا که شما شاهد حلقه، پیچ‌های بزرگ و رنگ زمینه نارنجی خواهید بود.

در این بسته الحاقی شرایط مختلفی وجود داشته که بازی را برای کاربران هیجان انگیزتر می‌کند. همینطور اینکه رویدادهای هفتگی نیز در هات ویلز وجود دارد. هر هفته بازیکنان با تعدادی چالش جدید روبرو بوده که باید آن‌ها را انجام دهند. سپس پاداش خوبی دریافت خواهند کرد. بازیکنان می‌توانند از همان ابتدا این بسته الحاقی را به شکل کوآپ (Co-Op) تجربه کنند.

بسته الحاقی فورتزا هورایزن 5

یکی از قسمت‌های بسیار جالب معرفی شده، ایونت لب (EventLab) است. جایی که بازیکنان به صورت کاملاً آزادانه می‌توانند مسیرهای خود را طراحی کنند و آن را به اشتراک بگذارند. شما می‌توانید از قطعات مختلف برای ساخت مسیرهای جالب استفاده کنید. در اصل با استفاده از خلاقیت خود، بازیکنان دیگر را به چالش بکشید.

علاوه بر موارد ذکر شده، در بسته الحاقی جدید فورتزا هورایزن ۵ ما شاهد ۱۰ ماشین جدید خواهیم بود. ۴ عدد از این موارد از مجموعه هات ویلز است که به شکل واقعی در آمده است.

فورتزا هورایزن ۵ یکی از بهترین عناوین ریسینگ تاریخ است. این بازی با ترکیب سبک آرکید و رانندگی واقعی توانسته یک تجربه هیجان انگیز را به کاربران ارائه دهد. حال نزدیک به ۶ ماه از عرضه این بازی می‌گذرد. زمان آن رسیده تا شرکت سازنده دوباره هورایزن ۵ را به سر زبان‌ها بیاندازد. عرضه یک بسته الحاقی یکی از بهترین روش‌ها برای این کار است.

بسته الحاقی هات ویلز در تاریخ ۲۸ تیر (۱۹ جولای) عرضه خواهد شد. دارندگان اشتراک گیم‌پس به صورت رایگان آن را دریافت خواهند کرد. افرادی که بازی فورتزا را خریداری کرده‌اند، باید برای این بسته الحاقی ۲۰ دلار هزینه پرداخت کنند.

منبع: Xbox.com

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

دیجی‌کلاب
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Avatar SohylKia

    بهترین ریسینگ تمام ادوار

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه