سازندگان Returnal امیدوارند پلی‌استیشن پلاس مخاطب بازی را بیشتر کند

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
returnal

رئیس شرکت هاوس مارک (HouseMarque) امیدوار است بازی ریترنال (Returnal) مخاطب بیشتری روی سرویس پلی‌استیشن پلاس (Playstation Plus) پیدا کند.

چندی پیش سونی از سرویس اشتراکی جدید خود رونمایی کرد. با توجه به این برنامه اشتراکی، بسیاری از عناوین سونی با خرید این موارد در دسترس کاربران خواهد بود. حال یکی از عناوین در دسترس در اشتراک پلاس، همین بازی ریترنال است. این بازی به سبک روگ لایک و سوم شخص شوتر است.

رئیس شرکت هاوس‌مارک اعلام کرد که این بسیار خوب است که ریترنال در سرویس اشتراکی سونی حضور دارد. او در مصاحبه خود گفت:

مدتی از عرضه ریترنال می‌گذرد. همینطور اینکه مردم از بازی‌های اشتراکی استقبال خوبی می‌کنند. حال که هزینه زیادی برای این بازی وجود ندارد، بهتر است بازیکنان نیز آن را تجربه کنند. سونی تصمیمات هوشمندانه بسیاری می‌گیرد، حمایت از ریترنال نیز یکی از این تصمیمات خوب است.

او در ادامه توضیح داد که مراسم بفتا (BAFTA) شب بزرگی برای این شرکت بود. این عنوان برنده بازی سال، بهترین موسیقی و صداگذاری شد. همینطور اینکه بازیگر کرکتر اصلی این بازی به نام جین پری (Jane Perry) برنده بهترین اجرا کننده در نقش اصلی شد. ریترنال تأثیر زیادی روی شرکت هاوس مارک داشت. در حال حاضر یکی از بهترین عناوین ساخته شده توسط این شرکت است. همینطور اینکه هاوس مارک تصمیم دارد تا این روند کاری را ادامه دهد. مدیر بخش طراحی این شرکت توضیح داد:

گیم‌پلی برای ما همواره اولویت است. پس ما همواره می‌خواهیم که گیم‌پلی و سیستم بازی در بهترین حالت خود باشد. به همین دلیل تمرکز ما نیز روی ارتباط خوب بین سیستم و گیم‌پلی بازی است. همینطور اینکه داستان بازی نیز بسیار در طراحی آن اهمیت دارد.

returnal

مبارزات در بازی ریترنال بسیار نفس‌گیر و جذاب است.

طراح داستان این بازی نیز در ادامه گفت:

ما قطعاً تصمیم داریم، به این روند کاری ادامه دهیم. من فکر می‌کنم ما با ریترنال یک ایده خاص و هیجان انگیز را مطرح کردیم. با اینحال هنوز موارد بسیاری است که باید در آن بگردیم. من دوست دارم بخش‌های دیگر داستان سرایی که تا این حد خطی نیستند را بررسی کنم. ما بسیار شوق زده هستیم و امیدواریم بتوانیم تأثیر خوبی روی استودیوهای دیگر گذاشته باشیم.

ریترنال قطعاً مهم‌ترین عنوان ساخته شده توسط شرکت هاوس مارک است. این بازی با وجود سبک روگ لایک خود توانست توجه افراد زیادی را به خود جلب کند. در اصل این سبک طرفداران خاص خود را دارد اما ریترنال با طراحی منحصر به فرد خود نظر افرادی که به روگ لایک علاقه ندارند را هم به خود جلب کرد. حال باید دید که برنامه آینده هاوس مارک برای تداوم این عملکرد چیست.

منبع: Eurogamer.net

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما