سامسونگ ۳۰۰ میلیون گوشی در سال ۲۰۲۱ تولید کرده است

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
سامسونگ

بر اساس گزارش خبرگزاری کره‌ای The Elec، سامسونگ در سال ۲۰۲۱ حدود ۳۰۰ میلیون گوشی تولید کرده است. به گفته‌ی منابع آگاه، ۲۳۸.۸۸ میلیون واحد از این گوشی‌ها توسط خود سامسونگ ساخته شده و بیش از ۶۰ میلیون واحد توسط شرکای این شرکت تولید شده است. این یعنی در سال ۲۰۲۱ کمتر از این رقم راهی بازار شده زیرا بعد از ساخت گوشی‌ها، معمولا عرضه‌ی آن‌ها حدود یک تا دو ماه طول می‌کشد.

طبق آمارهای منتشر شده، سامسونگ در سال ۲۰۲۱ حدود ۲۰ میلیون واحد سری گلکسی S21 فروخته و گویا آمار فروش این گوشی‌ها تفاوت زیادی با سری S20 ندارند. این در حالی است که طی سال‌های گذشته حدود ۳۵ تا ۴۰ میلیون واحد از گوشی‌های سری گلکسی S به فروش می‌رسیدند. مدیران سامسونگ بر این باور هستند اگر مشکلات تولید در کارخانه‌های این شرکت در ویتنام به وجود نمی‌آمد، آن‌ها می‌توانستند شمار بیشتری از گوشی‌های سری S21 را تولید کنند.

سامسونگ همچنین توجه ویژه‌ای به گوشی‌های سری گلکسی A و گلکسی M نشان داده و این گوشی‌ها بیشتر آمار فروش را در بر می‌گیرند. سامسونگ قصد دارد در سال ۲۰۲۲ حدود ۳۳۴ میلیون گوشی تولید کند که باید ببینیم این هدف عملی می‌شود یا نه.

منبع: The Elecبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما