معرفی بهترین ابزارها برای تغییر اندازه تصاویر به صورت یکجا

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۳ دقیقه
تغییر اندازه تصاویر

اگر به دنبال روشی هستید که بتوانید به کمک آن، اندازه تمام تصاویر خود را به صورت همزمان تغییر دهید، در این مطلب همراه ما باشید تا ۲ اپلیکیشن و ۳ وب‌سایت عالی را برای انجام این کار به شما معرفی کنیم.

علاوه بر کاهش حجم، تغییر اندازه‌ی فایل‌ها هم گاهی اوقات ممکن است به کار بیاید. یعنی شما باید تصویری را در یک وب‌سایت بارگذاری کنید که ابعاد آن باید دقیقا روی دو عدد مشخص قرار داشته باشد. مادامی که با یک تصویر سر و کار داشته باشید، فتوشاپ ابزاری عالی برای تغییر ابعاد آن است. اما وقتی چندین تصویر را می‌خواهید به صورت همزمان، به یک اندازه در بیاورید، باید ابزاری داشته باشید که به طور اختصاصی برای این کار طراحی شده باشد چوت قطعا تغییر اندازه‌ی آن‌ها به صورت همزمان خیلی وقت‌گیر خواهد بود.

در نتیجه تصمیم گرفتیم در این مطلب به معرفی ۲ اپلیکیشن خوب و ۳ وب‌سایت عالی برای تغییر اندازه تصاویر و حجم ‌آن‌ها به صورت همزمان، بپردازیم. این اپ‌ها و وب‌سایت‌ها عبارت‌اند از:

  • اپلیکیشن Image Resizer
  • اپلیکیشن Image Resizer for Windows
  • وب‌سایت birme
  • وب‌سایت bulkresizephotos
  • وب‌سایت redketchup

۱. اپلیکیشن Image Resizer

نخستین سرویس این لیست یک اپلیکیشن خوب برای کاهش حجم و تغییر ابعاد تصاویر است که این موضوع را می‌توانید از نام آن هم متوجه شوید. در این اپلیکیشن شما نه تنها امکان انجام کارهای بالا را خواهید داشت بلکه می‌توانید جهت تصاویر را تغییر دهید، آن‌ها را وارونه کنید، نامشان را تغییر دهید و … . تنها کاری که بایستی انجام دهید این است که یک یا چند تصویر را درون آن برگزاری کرده و با استفاده از ابزارهای قدرتمندی که اپلیکیشن در اختیار شما قرار می‌دهد، تغییرات دلخواه را روی آن‌ها اعمال کنید. توجه داشته باشید این اپلیکیشن رایگان نیست و فقط امکان تغییر اندازه‌ی ۱۵ تصویر را به شما می‌دهد.

دانلود اپلیکیشنImage Resizer

۲. Image Resizer for Windows

تغییر اندازه تصاویر

یک اپلیکیشن خوب دیگر در این زمینه، Image Resizer for Windows نام دارد. اپلیکیشنی یک افزونه برای ویندوز Shell به حساب می‌آید و در نتیجه برای ویندوز در دسترس قرار دارد. استفاده از آن هم برای کاهش حجم و تغییر ابعاد تصاویر بسیار راحت است. این اپلیکیشن علی‌رغم اینکه توان بالایی در انجام وظیفه‌ی خود دارد، حجم بسیار کمی هم از حافظه‌ی داخلی را اشغال می‌کند و به صورت کاملا رایگان هم در دسترس قرار دارد. پشتیبانی از فرمت‌های مختلف، بهره‌مندی از گزینه‌های پیشرفته برای اعمال تغییرات گوناگون روی یک تصویر و… از جمله کارهایی هستند که می‌شود به لطف این اپلیکیشن انجام داد.

صفحه‌ی دانلود اپلیکیشن

۳. وب‌سایت birme

تغییر اندازه تصاویر

برایم یک وب‌سایت عالی برای کاهش حجم و تغییر اندازه‌ی تصاویر به حساب می‌آید که به شما اجازه می‌هد علاوه بر انجام این کارها، روی تصاویر خود به صورت همزمان واترمارک بگذارید، نام آن‌ها را تغییر دهید، برایشان کادر تعیین کنید و آن‌ها را براش بزنید. در نهایت هم به‌سادگی می‌توانید تصاویر را در دو نسخه‌ی زیپ و معمولی دانلود و از نتیجه‌ی کار لذت ببرید.

وب‌سایتی با کارکرد مشابه: imageresizer ۱,۲

۴. وب‌سایت bulkresizephotos

تغییر اندازه تصاویر

یک وب‌سایت عالی و جامع برای اعمال تغییرات مختلف روی تصاویر، bulkresizephotos است. در این وب‌سایت شما نه تنها می‌توانید ابعاد یک تصویر را تغییر دهید بلکه این اجازه را خواهید داشت که به صورت درصدی یا عددی، کیفیت یک تصویر را هم کاهش دهید تا حجم آن کاهش پیدا کند. یک بخش هم در نظر گرفته شده تا به شما اطلاع دهد پس از اعمال تغییرات، تصویر مورد نظر چند کیلوبایت یا مگابایت خواهد بود.

۵. وب‌سایت redketchup

اگر می‌خواهید به صورت خیلی حرفه‌ای‌تر به تغییر اندازه تصاویر و حجم آن‌ها بپردازید، پیشنهاد می‌کنیم سری به وب‌سایت redketchup بزنید. در این وب‌سایت شما از همان بد ورود متوجه‌ی کیفیت بالای آن می‌شوید. پس از بارگذاری تصاویر مورد نظر، ابزاری برایتان به نمایش در می‌آید که به کمک آن‌ها می‌توانید ابعاد تصاویر، حالت کشیدگی تصویر، کیفیت و فرمت آن را تغییر دهید. اما این تمام ماجرا نیست. وب‌سایت یادشده این اجازه را به شما می‌دهد که حتی روی تصاویر خود فیلتر یا جلوه‌های خاصی بگذارید تا از حالت سادگی خارج شوند.برچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما