چگونه با گوشی اندرویدی استیکرهای مشابه Genmoji آیفون درست کنیم؟

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
Genmoji آیفون

مدتی قبل اپل از سیستم‌عامل جدید iOS 18 رونمایی کرد که از قابلیت‌های متنوعی بهره می‌برد. یکی از این قابلیت‌های جدید آیفون، Genmoji است که به کاربران اجازه می‌دهد با استفاده از هوش مصنوعی، ایموجی‌های خاص و جدید درست کنند. اما اگر از گوشی اندرویدی استفاده می‌کنید، در این مطلب به چگونگی ایجاد استیکرهای مشابه Genmoji آیفون با اپ Copilot مایکروسافت می‌پردازیم.

استفاده از اپ Copilot برای استیکرهای مشابه Genmoji آیفون

در گام اول باید اپ Copilot را باز کنید و یک پرامپ مفصل برای ایجاد تصویر موردنظر بنویسید. باید خاطرنشان کنیم برای ایجاد تصاویر، باید وارد اکانت مایکروسافت خود شوید. در این مورد این پرامپت استفاده شده است: Make a cute caricature of an old woman, living with her cats in a mountain lodge. She is in her 70s, wears glasses, and is of Indian origin. She has long, white hair.

البته امکان بهره‌گیری از پرامپ‌های فارسی هم وجود دارد. بعد از نوشتن پرامپ و زدن روی دکمه‌ی ارسال، باید منتظر بمانید تا تصویر ایجاد شود.

Genmoji آیفون

بعد از اینکه از بین ۴ تصویر ایجاد، موردی پیدا کردید که مطابق با سلیقه شما بود، مانند تصویر زیر به راحتی قادر به دانلود آن هستید.

Genmoji آیفون

به همین راحتی تصویر موردنظر در گوشی شما ذخیره می‌شود.

چگونه این تصاویر را به استیکر تبدیل کنیم؟

اگر دوست دارید این تصاویر را در اینستاگرام به عنوان استیکر ارسال کنید، باید این کارها را انجام دهید:

ابتدا راهی دایرکت فرد موردنظر در اینستاگرام شوید. بعد از ضربه روی آیکن مثبت، Sticker و سپس Cutouts را انتخاب کنید و عکس موردنظر را مشخص کنید. البته در این مرحله می‌توانید هر عکسی که دوست دارید را انتخاب کنید.

Genmoji آیفون

بعد از انجام پردازش‌ها، روی Save Sticker ضربه بزنید. به همین راحتی می‌توانید تصویر جذاب ساخته شده با هوش مصنوعی را به عنوان استیکر ارسال کنید.

Genmoji آیفون

منبع: Guiding Techبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما