رویداد رونمایی از گزارش منابع انسانی دیجی‌کالا برگزار می‌شود

۵ اسفند ۱۴۰۰ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
رویداد رونمایی از گزارش منابع انسانی دیجی کالا

اولین گزارش جامع منابع انسانی دیجی‌کالا چهارشنبه ۱۷ دی ماه به صورت آنلاین برگزار می‌شود.

گزارش پیش‌رو متشکل از آمار و ارقام مرتبط با منابع انسانی دیجی‌کالا در طی سال‌های فعالیت این مجموعه است. درکنار آمار و ارقام ارائه شده سعی شده‌است تا گوشه‌ای از عملکرد تیم منابع‌انسانی دیجی‌کالا بر اساس چشم‌اندازها، استراتژی‌ها و داستان‌های موفقیت افراد از تیم‌های مختلف، مرور شود و در انتها به بررسی ویژگی‌های تیمی به‌عنوان یکی از محرک‌های رشد سریع در دیجی‌کالا پرداخته شده‌است.

در برنامه رونمایی از این گزارش، بنیانگذاران دیجی‌کالا و معاون منابع انسانی دیجی‌کالا به گفتگو با یکدیگر می‌پردازند. همچنین در بخش دیگری از این رویداد، مدیران ارشد بخش‌های مختلف تیم منابع انسانی دیجی‌کالا در مورد مسائل مرتبط با رشد سریع در سازمانی مانند دیجی‌کالا صحبت می‌کنند. گفتگو با مهمانان ویژه و فعال در حوزه منابع انسانی در خارج از کشور و کسب‌‌وکارهای بین‌المللی هم بخش دیگری از این رونمایی را به خود اختصاص می‌دهد. نوید ناظمیان، معاون منابع انسانی گروه بین‌المللی شرکت Vodafone در انگلیس و شهرام کریمی، مدیر داده محوری منابع انسانی شرکت QBE، استرالیا در بخش آخر این رویداد، مهمان برنامه هستند.

این گزارش، پنجره‌ای است به دنیای درون دیجی‌کالا و در جست‌وجوی بیان تجارب منابع انسانی در یک کسب‌وکار ایرانی است که رشد معنی‌داری طی هفت سال گذشته داشته است. این گزارش در کنار رصد عملکرد منابع‌انسانی دیجی‌کالا و مرور تجارب آن، می‌تواند برای کنشگران مدیریت سرمایه‌های انسانی در سازمان‌های ایرانی الهام‌بخش باشد.

این برنامه به صورت زنده و با اجرای سیاوش صفاریان پور در ساعت ۱۷ چهارشنبه ۱۷ دی‌ماه از اینستاگرام دیجی‌کالا و همچنین صفحه اینستاگرام Digikala.life و صفحه آپارات دیجی‌کالا قابل مشاهده است.

فایل گزارش را از لینک زیر دریافت کنید:

گزارش سرمایه‌های انسانی دیجی‌کالا
دیدگاه شما

۶ دیدگاه
 1. Avatar جمال 3 سوت

  باسلام و خسته نباشید.

  واقعا ممنون از ارائه محصولات با کیفیت .

  دیجی کالا همیشه …

 2. Avatar یک دیجی‌کالا‌فَن

  امیدوارم دیجی‌کالا مانند سنوات گذشته، پیش‌از برگزاری مراسم فایل مربوط به گزارش را در دسترس عموم قرار ندهد؛ چراکه با انجام این کار مشاهده‌ی این رویداد دیگر لطفی نخواهد داشت!

  1. سلام وقت بخیر. ممنون از حسن توجه شما. برنامه این رویداد با اشاراتی به گزارش برنامه‌ریزی و اجرا شد. با این حال، ما تلاش کردیم تا فاصله رونمایی از گزارش و آغاز رویداد بسیار کوتاه باشد تا به گفته شما لطف آن بیشتر هم شود! سپاس از شما.

 3. Avatar Sam

  دیجیکالا عالی بودی با این قضیه کد تخفیف هایی که این چند روز اخیر رایگان داری میدی عالی تر هم شدی

 4. Avatar مصطفی

  به نام خدا
  با سلام و ادب
  همیشه بعد از خرید هام از دیجی کالا براشون ثبت نظر کردم و براشون نظراتمو نوشتم.خودتون بهتر میدونید.
  دیجی کالا بزرگه و درود به شرف شون که قواعد بازی صادقانه و صریح را به بازاری های مملکت یاد دادن .کار کردن و باید بیشتر هم کار کنن نباید بشینن بگن بدون ایراد اشکالیم و همه چی خوبه .باید آنلاین گزارش گیری کنن و انلاین و چت با مشتری صحبت کنن .از این نمونه فعالیت هاشون هم باید همیشه باشه نه بعد از ۷ سال بلکه سالی حداقل یکبار هم شده بزارن از این برنامه ها.برای همه دلسوزان واقعی مملکت مون آرزوی دنیا و اخرتی خوب دارم و برای اونهایی هم که عکس این فکر میکنن عکسش را آرزو میکنم.

 5. Avatar امیرحسین

  دیجی کالا حرف نداری….

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه