HTC با هدست‌های واقعیت مجازی‌اش ترکاند!

۴ آذر ۱۳۹۵ | ۱۲:۳۳ ۶ بهمن ۱۳۹۵ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

در حال حاضر سه هدست واقعیت مجازی Oculus Rift، HTC Vive و PlayStation VR نقش پررنگی در حوزه‌ی واقعیت مجازی ایفا می‌کنند. در این میان به نظر می‌رسد که استقبال از هدست واقعیت مجازی Vive شرکت HTC بسیار خوب بوده و این شرکت در حالی که شرایط بدی در بازار موبایل دارد، با شرایط خوبی در حوزه‌ی واقعیت مجازی روبه‌رو است. البته باید به این موضوع اشاره کنیم که هدست‌ واقعیت مجازی شرکت HTC هم قیمت گران‌تری دارد و هم برای استفاده از آن باید کامپیوتر بسیار قدرتمندی داشته باشید.

براساس اطلاعات منتشر شده، شرکت HTC تا کنون بیش از ۱۴۰ هزار عدد از هدست واقعیت مجازی HTC Vive فروخته است. مدیرعامل شرکت HTC هم در این‌باره گفته:” هنوز نمی‌دانم که دقیقا چه مقدار هدست واقعیت مجازی فروخته‌ایم؛ اما تعداد آن از ۱۴۰ هزار عدد بیشتر شده است.” به نظر می‌رسد که این تعداد خیلی بیشتر از پیش بینی‌های اولیه‌ی شرکت HTC بوده و به همین دلیل مسئولان این شرکت از آمار به دست آمده بسیار خوشحال هستند.

موفقیت این شرکت در حوزه‌ی واقعیت مجازی آن‌قدر زیاد بوده که چند روز پیش در خبرها گفته شد که HTC سرمایه‌گذاری در حوزه‌ی واقعیت مجازی را بیشتر کرده است.

منبع: Road to VR

‌‌‌‌

telegram_ad2_1

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۳ دیدگاه
  1. Avatar دانیال

    بازگشت غول تکنولوژی

  2. Avatar واقعیت مجازی

    خداییش با کیفیتی که داره باید هم بترکونه

  3. Avatar آریا

    خبر فروش ۱۴۰ هزار دستگاه Vive که قدیمیه 😐