HTC لیست گوشی‌هایی را که اندروید ۶.۰ می‌‌گیرند، منتشر کرد

۸ مهر ۱۳۹۴ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

شرکت HTC در صفحه‌ی رسمی‌اش در توییتر، لیستی از گوشی‌هایی ارایه داد که ششمین نسخه‌ی اندروید موسوم به مارشمالو را دریافت خواهند کرد.

روز گذشته لیستی احتمالی از گوشی‌های HTC که به اندروید مارشمالو به‌روزرسانی می‌شوند، منتشر شده بود. حالا هم خود شرکت HTC یک فهرست رسمی ارایه داده است.

آن دسته‌ از دستگاه‌های HTC که اندورید ۶.۰ دریافت خواهند کرد شامل HTC One M9، HTC One M8، HTC One M9+، HTC One E9+، HTC One E9، HTC One ME، HTC One E8، HTC One M8 EYE، HTC باترفلای ۳، HTC  دیزایر ۸۲۶، HTC دیزایر ۸۲۰، و HTC دیزایر ۸۱۶ می‌شود.

htc اندروید

همان‌طور که می‌دانید، شرکت HTC این دستگاه‌ها را در سال‌های ۲۰۱۴ و ۲۰۱۵ عرضه کرد. همچنین به نظر می‌رسد که دستگاه‌های قدیمی‌تر اندروید ۶.۰ را دریافت نخواهند کرد، زیرا نام مدل آنها در این لیست آورده نشده است. البته مشخص نیست که این یک فهرست نهایی است یا فهرستی از دستگاه‌هایی که زودتر از بقیه سیستم عامل جدید اندروید را دریافت می‌کنند.

هیچ تاریخ دقیقی از زمان ارایه‌ی این به‌روزرسان اعلام نشده، اما تا قبل از پایان سال انتشار آن آغاز خواهد شد. البته HTC اشاره کرد که گوشی‌های One M9 و One M8 اواخر سال ۲۰۱۵ اندروید مارشمالو را دریافت خواهند کرد.

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

منبع: Twitter

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۲ دیدگاه
  1. Avatar علی

    یعنی گوشی htc desire eye آپدیت نمی شه ؟؟؟!!!

    1. فرهنگ حشمتی فرهنگ حشمتی

      هنوز این موضوع مشخص نشده ولی از آنجایی که دیزایر آی، از تراشه‌ای مشابه با وان ام۸ استفاده می‌کند، به احتمال زیاد به اندروید ۶.۰ به روز رسانی خواهد شد.

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه