HTC مشغول ساخت یک هدست VR جدید است

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

به تازگی شایعاتی شنیده بودیم که از ساخت یک هدست واقعیت مجازی جدید از سوی شرکت HTC می‌گفتند؛ هدستی که نسخه‌ای بروزرسانی شده و ارتقا یافته از هدست Vive است و فعلا به اسم رمز Oasis شناخته می‌شود. با اینکه نمی‌توانیم اسم رمز این هدست جدید را تایید کنیم، یکی از مسوولان شرکت HTC تایید کرده است که مشغول ساخت یک هدست جدید هستند.

هدست جدید، طراحی ظاهری متفاوتی دارد و از نظر عملکرد هم بهتر است.

«ریکارد استایبر»، معاون بخش واقعیت مجازی شرکت HTC در مصاحبه‌ای به وب‌سایت TechCrunch گفته است که هدست جدید، طراحی ظاهری متفاوتی دارد و از نظر عملکرد هم بهتر است. با این حال، اطلاعات دیگری درباره‌ی هدست بعدی شرکت HTC ارایه داده نشده است و نمی‌دانیم دقیقا بگوییم با چه تغییراتی طرف هستیم.

HTC-Vive---2

هدست واقعیت مجازی HTC Vive در حال حاضر بهترین هدست واقعیت مجازی بازار است و این موضوع، فروش خوبی را برای‌اش رقم زده است. شایعاتی که شنیده بودیم، می‌گفتند که HTC نسخه‌ای بی‌سیم از هدست Vive ساخته و مشغول آزمایش آن است. شرکت Oculus یک هدست واقعیت مجازی بی‌سیم ساخته و آن را با موفقیت آزمایش هم کرده است.

هدست واقعیت مجازی HTC Vive، با دو هدست Oculus Rift و PlayStation VR رقابت می‌کند و با اینکه در حال حاضر از دو رقیب‌اش بالاتر است، اما جای پیشرفت بسیاری در آن وجود دارد.

منبع: Ubergizmo

telegram_ad2_1

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما