HTC مشغول ساخت یک گوشی مجهز به تراشه اسنپ‌دراگون 435 است

یوسف اسفندیاری ۱۴ آبان ۱۳۹۷ | ۱۶:۴۴ ۱۴ آبان ۱۳۹۷ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
HTC

شرکت HTC در چند سال اخیر روزبه‌روز وضعیتش بدتر از قبل شده است اما علی‌رغم این روند، همچنان تلاش می‌کند که گوشی‌های جدیدی را روانه‌ی بازار کند. ساعاتی پیش گوشی جدیدی از این شرکت در سایت Bluetooth SIG رویت شده که در این سایت از آن تحت عنوان HTC 2Q72XXX یاد شده است. به غیر از پشتیبانی از بلوتوث 4.2 که اسنپ‌دراگون 435 از آن بهره می‌برد، به اطلاعات دیگری دسترسی نداریم. اما بهره‌گیری از این تراشه نشان می‌دهد که این یک گوشی هوشمند پایین‌رده خواهد بود و احتمالا به‌عنوان یکی از گوشی‌های سری Desire روانه‌ی بازار می‌شود.

در دوران اوج این شرکت در سال 2011، کمپانی HTC سالانه بیش از 30 گوشی را روانه‌ی بازار می‌کرد.

در دوران اوج این شرکت در سال 2011، کمپانی HTC سالانه بیش از 30 گوشی را روانه‌ی بازار می‌کرد ولی به دلیل موقعیت اقتصادی که در چند سال اخیر گرفتار آن شده، برای کاهش هزینه‌ها گوشی‌های کمتری را تولید می‌کند. در حقیقت، در سال جاری HTC تنها 6 گوشی را روانه‌ی بازار کرده که یکی از آن‌ها گوشی بلاک‌چین Exodus 1 است.

از آنجایی که HTC در رابطه با عرضه‌ی یک گوشی جدید در سال جاری خبری منتشر نکرده، احتمالا این گوشی پایین‌رده در سال 2019 به‌عنوان جایگزین Desire 12 عرضه می‌شود. البته گواهی‌های Bluetooth SIG معمولا در زمانی نزدیک به عرضه گوشی ارائه می‌شوند و به همین خاطر شاید پیش از اتمام سال 2018 شاهد معرفی این گوشی باشیم.

منبع: Phone Arena

برچسب‌ها :
دیدگاه شما