HTC چهار گوشی دیزایر معرفی کرد

رویا علاییان ۲۵ تیر ۱۳۹۴ | ۱۶:۱۶ 22 جولای 2018

به‌تازگی، شرکت HTC چهار گوشی هوشمند از سری محصولات دیزایر خود معرفی کرده است. گوشی‌های دیزایر ۶۲۶، ۶۲۶s، ۵۲۰ و ۵۲۶ با قابلیت پشتیبانی از شبکه اینترنت LTE از سوی شرکت HTC معرفی شده‌اند. یکی از ویژگی‌های مشترک در این چهار گوشی استفاده از پردازنده اسنپ‌دراگون است.

شرکت HTC به‌تازگی چهار گوشی هوشمند از سری محصولات دیزایر خود معرفی کرده است.

شرکت HTC در گوشی هوشمند دیزایر ۵۲۰ از یک صفحه نمایش ۴.۵ اینچی با رزولوشن ۸۵۴×۴۸۰ استفاده کرده است. همچنین در این گوشی از ۱ گیگابایت رم ، ۸ گیگابایت حافظه داخلی، یک دوربین اصلی ۸ مگاپیکسلی با قابلیت ثبت ویدیوهای ۷۲۰p و یک دوربین ۲ مگاپیکسلی برای عکس‌برداری‌های سلفی بهره گرفته شده است. گوشی هوشمند دیزایر ۵۲۶ یک صفحه نمایش ۴.۷ اینچی با رزولوشن ۹۶۰×۵۴۰ دارد. همچنین در این گوشی از ۱.۵ گیگابایت رم و ۸ گیگابایت حافظه داخلی بهره گرفته شده است. جزییات سخت‌افزاری دوربین‌ اصلی و سلفی این گوشی مشابه به دیزایر ۵۲۰ است.

htc1

سومین گوشی هوشمند جدید از خانواده‌ دیزایر، ۶۲۶s است که از یک صفحه‌ نمایش ۵ اینچی با رزولوشن ۱۲۸۰×۷۲۰ پیکسل، یک گیگابایت رم و ۸ گیگابایت حافظه‌ داخلی بهره می‌برد. دوربین سلفی این گوشی ۵ مگاپیکسلی با قابلیت ثبت ویدیوهای ۷۲۰p است. دوربین اصلی آن هم مانند دیزایر ۵۲۰ بوده و ۸ مگاپیکسلی است. همچنین در دیزایر ۶۲۶ یک صفحه نمایش ۵ اینچی با رزولوشن ۱۲۸۰×۷۲۰ و ۱.۵ گیگابایت رم و ۸ گیگابایت حافظه داخلی استفاده شده است. شرکت HTC در این گوشی از یک دوربین اصلی ۸ مگاپیکسلی و یک دوربین ۵ مگاپیکسلی برای عکس‌برداری‌های سلفی بهره گرفته است. این در حالی است که شرکت HTC هنوز قیمت نهایی این گوشی‌ها را اعلام نکرده است.

62666666

منبع: Techcrunch

برچسب‌ها :
دیدگاه شما