مراسم معرفی هواوی میت ۴۰ (پخش زنده تمام شد)

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
پخش زنده مراسم معرفی هواوی میت 40

هواوی قصد دارد امروز در مراسمی به شکل آنلاین از خانواده‌ی گوشی‌های سری میت ۴۰ رونمایی کند. امروز پنج‌شنبه ۱ آبان راس ساعت ۱۵:۳۰ به وقت ایران در همین صفحه با پخش زنده‌ی مراسم معرفی هواوی میت ۴۰ همراه دیجی‌کالا مگ باشید.

به‌روزرسانی: پخش زنده‌ی مراسم معرفی هواوی میت ۴۰ به پایان رسید. جدیدترین اخبار و مقالات مربوط به محصولات معرفی شده در این مراسم را می‌توانید از لینک‌های زیر بخوانید.

سری میت هواوی از پرچمداران قدرتمند و پیشرفته‌ی بازار به حساب می‌آیند و خانواده‌ی میت ۴۰ نیز چیزی غیر از این نخواهد بود. البته این نسل هم مثل خانواده‌ی هواوی P40 از سری HMS خواهد بود و از سرویس‌های گوگل پشتیبانی نخواهد کرد.

احتمالا تمرکز اصلی هواوی در این مراسم روی میت ۴۰ پرو باشد که بهترین پرچمدار به حساب می‌آید. اما برخی شایعات نیز از معرفی میت ۴۰ پرو پلاس با دوربین پیشرفته‌تر حکایت دارند.

آنچه که مشخص است، همه‌ی این گوشی‌ها با چیپست جدید هواوی یعنی کایرین ۹۰۰۰ عرضه می‌شوند، اما در مورد بقیه‌ی ویژگی‌های سخت‌افزاری با هم تفاوت‌هایی خواهند داشت. برای مثال مدل پایه‌ی هواوی میت ۴۰ پرو با ۸ گیگابایت حافظه‌ی رم و ۲۵۶ گیگابایت حافظه‌ی داخلی عرضه می‌شود، اما امکان انتخاب مدل‌های قوی‌تر با ۱۲ گیگابایت حافظه‌ی رم و تا ۵۱۲ گیگابایت حافظه‌ی داخلی هم وجود دارد.

در هر حال برای روشن شدن تمام ماجرا باید تا زمان پخش زنده‌ی مراسم هواوی منتظر بمانیم.

[amp_or_web_only]
[amp_only]

Start View Liveblog

[/amp_only]
[web_only]


[/web_only]
[/amp_or_web_only]برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما