سری هواوی P50 احتمالا ۷ مرداد معرفی می‌شود

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
هواوی P50

طبق اعلام یکی از افشاگران، گوشی‌های سری هواوی P50 در تاریخ ۲۹ ژوئیه (۷ مرداد) از راه می‌رسند. گفته می‌شود این خانواده سه عضو دارد که با نام‌های P50، P50 پرو و P50 پرو پلاس راهی بازار می‌شوند. همانطور که احتمالا می‌دانید ابتدا قرار بود این گوشی‌ها حدود دو ماه قبل معرفی شوند اما به دلیل تحریم‌های آمریکا و دیگر مشکلات، هواوی به ناچار معرفی آن‌ها را به تعویق انداخت.

یکی از منابع آگاه مدعی شده که به دلیل تاثیر بحران کرونا بر زنجیره تامین، هواوی ابتدا فقط مدل‌های ۴G این گوشی را راهی بازار می‌کند که همگی از چیپست کایرین ۹۰۰۰ بهره می‌برند. البته به نظر می‌رسد مدل‌های ۵G هواوی P50 پرو و پرو پلاس در تاریخ دیگری راهی بازار خواهند شد.

هواوی P50

طبق شایعات مطرح شده، دوربین اولترا واید این گوشی‌ها مبتنی بر سنسور غول‌پیکر ۱/۱.۱۸ اینچی است که یکی از بزرگ‌ترین سنسورهای دوربین موبایل محسوب می‌شود و البته بزرگ‌ترین سنسور برای دوربین اولترا واید گوشی‌ها خواهد بود. از طرف دیگر، گوشی‌های هواوی P50 پرو و پرو پلاس از دوربین اصلی مبتنی بر سنسور ۱ اینچی IMX800 سونی بهره می‌برند که بزرگ‌ترین سنسور دوربین موبایل به حساب می‌آید.

به نظر می‌رسد نمایشگر هواوی P50 اندکی خمیدگی دارد ولی نمایشگر گوشی‌های P50 پرو و پرو پلاس از نوع آبشاری است که یعنی در لبه‌های آن‌ها خمیدگی قابل توجهی دیده می‌شود. در نهایت با توجه به مشکلات هواوی برای تامین قطعات این گوشی‌ها، به احتمال زیاد گوشی‌های سری P50 مانند نسل قبلی عمدتا راهی بازار چین می‌شوند و شاید به طور محدود در دیگر بازارها عرضه شوند.

منبع: GSM Arenaبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما