ساعت هوشمند هواوی با سنسور سنجش فشار خون نیمه‌ی دوم ۲۰۲۱ عرضه می‌شود

۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
ساعت هوشمند هواوی

با توجه به پستی که یکی از مقامات هواوی در ویبو به اشتراک گذاشت به نظر می‌رسد اولین ساعت هوشمند شرکت چینی مجهز به سنسور سنجش فشار خون در نیمه‌ی دوم امسال عرضه می‌شود.

هواوی در بازار گجت‌های هوشمند ساعت‌های زیادی دارد که از کیفیت بسیار مناسبی هم برخوردارند. اما هیچ یک از آن‌ها تا به این لحظه از سنسور فشار خون بهره نمی‌بردند. اما به نظر می‌رسد اینبار هواوی تصمیم گرفته چنین محصولی را راهی بازار کند اما خب نه در نیمه‌ی ابتدایی سال بلکه در نیمه‌ی دوم. این ساعت هوشمند که از قابلیت تهیه‌ی نوار قلب هم بهره می‌برد پیش از این به عنوان محصولی پزشکی در کشور چین تاییدیه دریافت کرده و در حال حاضر تست‌های پزشکی را در موسسه‌های پزشکی کشور پشت سر می‌گذارد.

هواوی همچنین در نظر دارد قابلیت‌هایی نظیر مدیریت فشار خون، پایش انسداد شرائین قلب و سنجش دمای بدن هوشمند را نیز به این ساعت هوشمند خود اضافه کند که در این صورت با یک گجت کاملا مجهز و قدرتمند طرف خواهیم بود که با توجه به شواهد، ظاهرا سنسورهای آن بسیار دقیق نیز هستند.

ساعت هوشمند هواوی

هنوز در رابطه با تاریخ دقیق رونمایی و عرضه‌ی این ساعت به بازار، بازارهایی که قرار است به این محصول دسترسی داشته باشند یا هر جزئیات دیگری غیر از آنچه که در این مطلب به آن اشاره شد، اطلاعی نداریم. اما خب گفته می‌شود همزمان با معرفی گوشی‌های سری P50 که پرچم‌دارهای مورد انتظار شرکت چینی به حساب می‌آیند، شاهد رونمایی از این ساعت هوشمند نیز خواهیم بود. همچنین گفته می‌شود سیستم‌عامل این ساعت هارمونی خواهد بود و از eSIM نیز پشتیبانی می‌کند.

هواوی هنوز جزئیاتی در رابطه با تاریخ رونمایی از ساعت هوشمند خود منتشر نکرده اما خب به نظر می‌رسد این اتفاق در نیمه‌ی دوم امسال رخ خواهد داد. حداقل این چیزی است که در متن منتشر شده توسط یکی از مقامات خود شرکت چینی در ویبو به آن اشاره شده.

منبع: GSMArena

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه