پشتیبانی از بازی Hunt: Showdown روی کنسول‌های نسل هشتم در تابستان به پایان می‌رسد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
بازی Hunt: Showdown

استودیوی کرای‌تک (Crytek) به تازگی اعلام کرده که در تابستان امسال پشتیبانی از بازی Hunt: Showdown را روی پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان متوقف خواهد کرد و در عین حال، به بازیکنان این شانس را می‌دهد که به نسخه‌های نسل فعلی این اثر تیراندازی ارتقا دهند که نقشه‌ای جدید و بهبود عملکرد را روی کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی فراهم می‌کند.

دیوید فیفیلد (David Fifield)، کارگردان استودیو، برنامه‌های کرای‌تک برای این بازی را در یک ویدیوی جدید به اشتراک گذاشته است. او می‌گوید:

این تابستان دوران جدیدی از Hunt را آغاز خواهد کرد، زیرا به‌روزرسانی ما برای کرای‌انجین ۵.۱۱ در ۱۵ آگوست (۲۵ مرداد) سال جاری منتشر می‌شود. پس از اینکه این بازی به صورت بومی (Native) روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۵ و ایکس‌باکس سری اجرا شد، دیگر نمی‌توانید در نسل‌های قدیمی‌تر کنسول‌ها بازی کنید و باید نسخه‌های بازی خود را ارتقا دهید. برای کسانی که تحت تاثیر این اتفاق قرار گرفته‌اند، قصد داریم بگوییم که حساب‌های کاربری و پیشرفت شما در Hunt: Showdown و تمام بسته‌های الحاقی مرتبط بدون هیچ هزینه‌ی اضافی به نسخه‌ی جدید منتقل می‌شوند.

بازی Hunt: Showdown

فیفیلد همچنین گفت که کرای‌تک آگاه است که بازیکنان صد‌ها سوال دیگر دارند که نیاز به پاسخ دارد و گفت که شرکت قصد دارد این کار را از طریق یک سری برنامه‌ها در ماه‌های آینده انجام دهد. این‌ برنامه‌ها شامل یک سری ویدیوی هفتگی جدید است که نگاهی به طراحی رابط کاربری به‌روز شده‌ی بازی، گیم‌پلی، ارتقا‌های مربوط به فناوری و بهبود عملکرد و آخرین گام‌هایی که برای مبارزه با تقلب در بازی برداشته شده است را ارائه می‌دهد.

گفتنی است که بازی Hunt: Showdown شما را وارد یک تجربه‌ی پرتنش مبتنی بر رقابت می‌کند. در این اثر حداکثر ۱۲ بازیکن برای از بین بردن یک شکار با هم رقابت می‌کنند و در نبردی PvPvE درگیر می‌شوند. شما باید همراه خود، هیولای مرحله را ردیابی کنید و همچنین مراقب شکارچیان رقیب خود باشید که در سایه‌ها کمین کرده‌اند. به طور کلی Hunt: Showdown یک تجربه‌ی منحصر به فرد و هیجان‌انگیز را برای کسانی که به دنبال چالش هستند ارائه می‌دهد.

منبع: VGC

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازیبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما