بازی Hyper Light Breaker معرفی شد؛ تریلر آن را تماشا کنید

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه

در جریان استریم جشن ششمین سالگرد بازی Hyper Light Drifter، استودیوی Heart Machine دنباله‌ی این اثر را با نام Hyper Light Breaker معرفی کرد. این بازی سه‌بعدی روگ‌لایت که در دنیای هایپر لایت جریان دارد، در بهار سال ۲۰۲۳ میلادی برای رایانه‌های شخصی از طریق دسترسی زودهنگام در استیم منتشر می‌شود.

Hyper Light Breaker که توسط کمپانی گیرباکس (Gearbox) منتشر می‌شود، در سرزمین جدیدی به نام Overgrowth اتفاق می‌افتد. به عنوان عضوی از The Breakers، شما سفری را برای سرنگونی Abyss King آغاز خواهید کرد. بازیکنان همراه با کاوش در زیست‌‌بوم‌های عظیم و هزارتوهای عمیق به ابزارهایی مانند هاوربرد و گلایدر دسترسی خواهند داشت. قابلیت دش کردن نیز در این بازی بازگشته و این بار روی دیوارها نیز قابل استفاده است.

مبارزات بازی به صورت سوم شخص است و دشمنان سرسخت و باس‌های قدرتمندی سر راه شما قرار خواهند گرفت. خوشبختانه، طیف گسترده‌ای از سلاح‌ها و آیتم‌ها برای کشف و استفاده در طول هر راند از بازی وجود دارد. در کنار شخصیت‌های مختلفی که داستان‌های خاص خود را دارند، ارتقاهای دائمی نیز در بازی در دسترس هستند.

هایپر لایت بریکر

الکس پرستون، کارگردان خلاقیت استودیوی Heart Machine و خالق نسخه‌ی اول هایپر لایت در بیانیه‌ای مطبوعاتی گفت:

فکر کردن به اینکه شش سال از انتشار Hyper Light Drifter می‌گذرد، عجیب است. سفر طولانی ما از شروع پروژه‌ای رویایی در سال ۲۰۱۳ تا به امروز باورنکردنی بوده است. ما عمیقا خوش‌شانس هستیم که می‌توانیم این مجموعه را به این شکل جشن بگیریم. سرمایه‌گذاری انجام شده توسط افراد برای بازی فراتر از حد انتظار ما بود و باعث شد میلیون‌ها بازیکن از سراسر جهان عاشق Hyper Light Drifter شوند. ما نمی‌توانیم منتظر تجربه‌ی Hyper Light Breaker توسط بازیکنان بمانیم. این یک مسیر جدید و نقطه‌ی اوج همه‌ی چیزهایی است که در طول هشت سال توسعه در استودیوی Heart Machine آموخته‌ایم.

یون ایم، رئیس کمپانی گیرباکس در سانفرانسیسکو نیز اضافه کرد:

به عنوان طرفداران بزرگ Hyper Light Drifter، ما خوشحالیم که با Heart Machine همکاری می‌کنیم تا به ساخت Hyper Light Breaker بهبود ببخشیم. Hyper Light Drifter جامعه پرشوری از بازیکنانی دارد که عاشق المان‌های منحصربه‌فرد بازی شده‌اند و Hyper Light Breaker با دنیای سه‌بعدی و سبک هنری فراموش‌نشدنی خود به تنهایی آن را به سطح دیگری خواهد برد. بازیکنان عاشق کاوش در دنیای هایپر لایت خواهند شد.

Hyper Light Breaker به عنوان یک بازی کوآپ آنلاین برای رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد، اما می‌توانید آن را به صورت تک نفره نیز تجربه کنید. در ادامه تریلر و تصاویر منتشر شده آمده است.

منبع: Gematsu

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگدیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما