iMac Pro جدید بسیار قدرتمند خواهد بود

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

شرکت اپل چند ماه پیش اعلام کرد که قصد دارد مدل جدیدی از کامپیوترهای iMac را با نام iMac Pro راهی بازار کند. کامپیوتری که گفته شده از قدرت بسیار زیادی بهره می‌برد و برای انجام کارهای بسیار سنگین مناسب خواهد بود. در واقع این کامپیوتر ظاهری مانند iMacهای قبلی دارد، اما سخت افزار قدرتمندی برای آن استفاده شده است.

این کامپیوتر به پردازنده Xeon شرکت اینتل مجهز شده.

براساس اطلاعات منتشر شده این کامپیوتر به پردازنده Xeon شرکت اینتل مجهز شده و با توجه به نتهایجی که در بنچمارک GeekBench منتشر شده، این کامپیوتر قوی‌ترین آی‌مکی است که تا این لحظه ساخته شده است. در این بنچمارک گفته شده که پردازنده iMac Pro در حالت تک هسته‌ای امتیاز ۵۳۴۵ و در حالت چند هسته‌ای امتیار ۳۵۹۱۷ را به دست آورده است. لازم به ذکر است که این بنچمارک مربوط به مدلی از iMac Pro می‌شود که به پردازنده ۱۰ هسته‌ای مجهز شده است. این کامپیوتر مدل دیگری هم دارد که پردازنده‌ آن ۱۸ هسته‌ای خواهد بود. بنچمارک این مدل هنوز منتشر نشده است.

شایعات به این موضوع اشاره می‌کنند که iMac Pro جدید از اواسط آذرماه با قیمت ۴۹۹۹ دلار راهی بازار می‌شود. البته شایعات می‌گویند که قوی‌تر مدل این کامپیوتر با قیمت ۱۷ هزار دلار عرضه می‌شود.

منبع: MacRumors

راهنمای خرید آیفون


برچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما