اینستاگرام انتشار پست مشترک بین دو کاربر را ممکن می‌کند

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
اینستاگرام

اینستاگرام ساعاتی قبل از قابلیت Collabs رونمایی کرد که به کاربران اجازه می‌دهد به طور مشترک یک پست معمولی یا Reel را منتشر کنند. همچنین از روز پنجشنبه قرار است انتشار پست از طریق مرورگر کامپیوترها امکان‌پذیر شود.

روی هم رفته به لطف قابلیت Collabs، پست یا Reel مشترک بین دو اکانت برای فالوورهای هر دوی آن‌ها منتشر می‌شود و همچنین کامنت‌ها و تعداد لایک‌ها هم به طور مشترک در اختیار آن‌ها قرار می‌گیرد. برای بهره‌گیری از این مشخصه باید به صفحه‌ی مربوط به تگ کردن دوستان مراجعه کنید و از این بخش می‌توانید چنین کاری را انجام دهید.

همچنین همان‌طور که در ابتدا گفتیم، از روز پنجشنبه اینستاگرام بالاخره انتشار پست و ویدیو از طریق مرورگرهای کامپیوترهای دسکتاپ را ممکن می‌کند. اینستاگرام ماه‌ها قبل این مشخصه را به طور محدود آزمایش کرد و حالا قرار است برای تمام کاربران ارائه شود. اگرچه این یک ویژگی بسیار ابتدایی و ساده محسوب می‌شود، ولی در کل اینستاگرام توجه چندانی به نسخه‌ی وب خود، به‌خصوص برای کامپیوترها، نشان نمی‌دهد. باید خاطرنشان کنیم که سال گذشته قابلیت ارسال و دریافت دایرکت به نسخه‌ی وب اینستاگرام اضافه شد.

اینستاگرام

همچنین از فردا آزمایش قابلیت جدید برای جمع‌­آوری کمک‌های مالی آغاز می‌شود که به کاربران اجازه می‌دهد با ضربه بر آیکون + در سمت راست بخش فوقانی رابط کاربری مبلغ مدنظر را اهدا کنند. در ضمن باید به ارائه‌ی تعدادی افکت جدید به بخش Reels هم اشاره کنیم که می‌توانند جذابیت این ویدیوهای کوتاه را افزایش دهند.

منبع: the Vergeبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما