اینستاگرام در حال آزمایش روش‌های جدید برای مدیریت پست‌های پیشنهادی است

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
آزمایش اینستاگرام

اینستاگرام در حال آزمایش تنظیمات جدیدی برای کاربران است تا بتوانند نوع محتوای به نمایش درآمده در این پلتفرم را بیشتر از گذشته کنترل کنند. شرکت متا با انتشار یک پست در وبلاگ خود، در مورد این ویژگی‌های جدید توضیحات مفصلی ارائه کرده است. به عنوان مثال به لطف یکی از این قابلیت‌ها، کاربران می‌توانند چندین پست را انتخاب و سپس با ضربه بر دکمه‌ی «علاقه‌مند نیستم»، به اینستاگرام اعلام می‌کنند که به این نوع محتواها علاقه‌ای ندارند. در حال حاضر این کار را می‌توانیم فقط به طور جداگانه انجام دهیم.

همچنین از دیگر قابلیت‌های جدید تحت آزمایش اینستاگرام می‌توانیم به مشخص کردن تعدادی کلیدواژه، عبارت، ایموجی و هشتگ اشاره کنیم تا پست‌های حاوی این موارد پیشنهاد داده نشوند. گفتنی است تیک‌تاک چند ماه قبل چنین قابلیتی را برای جلوگیری از نشان دادن محتواهای مربوط به کلیدواژه‌های خاص ارائه داد.

طی ماه‌های گذشته، تغییرات گسترده‌ی اینستاگرام با اعتراض زیادی از طرف کاربران روبرو شده است. به غیر از افزایش قابل توجه ریلزها، حالا کاربران با انبوهی محتوای منتشر شده از طرف اکانت‌هایی که آن‌ها را دنبال نمی‌کنند، مواجه می‌شوند. در حال حاضر امکاناتی مانند جلوگیری از نمایش پست‌های پیشنهادی به مدت ۳۰ روز و افزودن اکانت‌های مورد علاقه به لیست Favorites وجود دارد. اما در هر صورت این امکانات جدید به کاربران اجازه می‌دهد که کنترل بیشتری بر پست‌های پیشنهادی داشته باشند تا حداقل فقط پست‌های مطابق با سلیقه‌ی خود را مشاهده کنند.

منبع: The Vergeبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما