iOS 10.1.1 برای برخی آیفون‌ها مشکل باتری به وجود می‌آورد

مجید نوردوست ۹ آذر ۱۳۹۵ | ۱۴:۳۰ ۹ آذر ۱۳۹۵ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

هر به‌روزرسان جدیدی یکسری مشکلات به همراه دارد. این موضوع در iOS 10.1.1 هم دیده شده و برخی کاربران گزارش داده‌اند آیفونی که دارند پس از آپدیت به iOS جدید با مشکل باتری مواجه شده‌ است. کاربران به این موضوع اشاره کرده‌اند که با نصب iOS 10.1.1 مصرف باتری بسیار زیاد شده و گوشی خیلی زود خاموش می‌شود. کاربران پس از شارژ مجدد مشاهده می‌کنند که گوشی همچنان ۳۰ درصد شارژ داشته؛ اما به یک‌باره خاموش شده است. یکی از کاربران هم گفته قبل از خواب گوشی ۸۰ درصد شارژ داشته؛ اما وقتی از خواب بیدار شده گوشی خاموش بوده و با شارژ کردن آن هم دیده که گوشی همچنان ۳۰ درصد شارژ دارد.

iOS-10-1-1

کاربران گفته‌اند که با نصب مجدد iOS 10.1 یا نصب iOS 10.2 مشکل باتری برطرف شده است؛ اما به نظر می‌رسد که اپل از مشکلی که روی iOS 10.1.1 وجود دارد، آگاه نیست. این مشکل مربوط به یک مدل خاص از آیفون نمی‌شده و افراد مختلف با آن مواجه شده‌اند.

اگر آیفون خودتان را هنوز به iOS 10.1.1 به‌روزرسانی نکرده‌اید، فعلا دست نگه‌دارید تا مشکل آن برطرف شود. البته اگر به‌روزرسان‌های آزمایشی را دریافت می‌کنید، می‌توانید iOS 10.2 را نصب کنید.

منبع: Forbes

‌‌‌‌

telegram_ad2_1

 

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۶ دیدگاه
 1. Avatar مرتضی خدابنده لو

  بله همینطوره iPhone 5s بنده هم همین مشکل رو داره!

 2. Avatar بهرام

  منت هم تو ۵s همین مشکل رو دارم ولی تو ۶s خیر
  فکر میکردم باتری گوشیم خراب شده که رو حتی ۵۰% یهو خاموش میشه !!

 3. Avatar محمد

  سلام
  منم این مشکل رو برای گوشیم (۶s) دارم که توی درصد ۳۰ الی ۲۰ درصد خاموش میشه، ولی اپل هم یه فراخوان برای تعویض باتری داده، انوقت یعنی باتری رو عوض نکنیم !!؟؟

 4. Avatar مرتضی

  ۵s من یهویی خاموش شدن رو نداره ولی مصرف باتریش زیاد شده

 5. Avatar Amir

  منم ٥ اس دارم ولي همچين مشكلي رو ندارم

 6. Avatar reza ch

  آخه آیفونم شد گوشی
  فقط سامسونگ 🙂