iOS 11 محبوب‌تر از iOS 10 شد؛ سهم اندروید ۸ از بازار ناچیز است

۲۴ مهر ۱۳۹۶ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

چند هفته‌ای می‌شود که سیستم عامل iOS 11 برای گوشی‌های آیفون و تبلت‌های آیپد راهی بازار شده است. این سیستم عامل با تغییرات زیادی همراه بود و ویژگی‌هایی جدیدی را پیش روی کاربران قرار می‌داد. البته که مشکلات مختلفی داشت و تا اینجای کار کلی به‌روزرسان برای آن عرضه شده است.

 

iOS 11 در ماه اول روی ۴۷.۳ درصد دستگاه‌ها نصب شده است.

 

در جدیدترین آماری که منتشر شده در مدت زمان یک ماه که از عرضه iOS 11 می‌گذرد، میزان استقبال کاربران از این سیستم عامل جدید بیشتر از مدت زمان مشابه از iOS 10 بوده است. در این آمار گفته شده که iOS 11‌  در ماه اول روی ۴۷.۳ درصد دستگاه‌ها و iOS 10 در ماه اول روی ۴۶ درصد دستگاه‌ها نصب شده‌اند.

از طرف دیگر آمار سیستم عامل اندروید هم جالب است. در حال حاضر اندروید ۷ روی ۱۶ درصد دستگاه‌های اندرویدی نصب شده و سهم اندروید ۸ از بازار تنها ۱ درصد است. البته باید به این موضوع اشاره کنیم که بازار اندروید شامل گوشی‌های بسیار ارزان قیمت، خودروهایی که به اندروید مجهز شده‌اند و سایر لوازم هوشمندی می‌شود که از این سیستم عامل پشتیبانی می‌کنند.

 

منبع: phonearena

‌‌‌
telegram_ad2_1

راهنمای خرید آیفون
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Avatar Net-Hunter

    کاملا مشخصه متن جانب دارانس اره شما بگو ارزان قیمت فک کن تحقیر کردی ولی اینم بگو مث ios یه تعداد مدل مشخص رو شامل نمیشه و شرکت ها باید اندروید جدید رو خودشون واسه تک تک دستگاه هاشون عرضه کنند که زمانبره

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه