iOS 12 از ۲۶ شهریور عرضه می‌شود

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

خب بالاخره کنفرانس اپل به پایان رسید و سه گوشی iPhone XS، iPhone XS Max و iPhone XR معرفی شدند. مثل هر سال در پایان کنفرانس، تاریخ عرضه نسخه نهایی iOS جدید نیز اعلام شد.

این سیستم عامل با محوریت بالا رفتن عملکرد و سرعت ساخته شده و قرار است روی دستگاه‌های قدیمی اپل با سرعت بیشتری اجرا شود. به طور به خصوص این سیستم عامل ۴۰ درصد سریع‌تر اجرا می‌شود. کیبرد دستگاه نیز ۵۰ درصد زودتر بالا می‌آید و اپلیکیشن دوربین نیز تا ۷۰ درصد زودتر آماده به کار خواهد شد.

همچنین چند ویژگی در زمینه واقعیت افزوده به این گوشی اضافه شده است. برای مثال می‌توان به اپلیکیشن Measure اشاره کرد که به کمک واقعیت افزوده می‌تواند اندازه اجسام را به کمک دوربین آیفون یا آیپد اندازه‌گیری کند.

علاوه بر این‌ها یک اپلیکیشن جدید هم به سیستم عامل اضافه شده که Siri Shorcuts نام دارد. این ویژگی به کاربر امکان می‌دهد دستورهای سریع‌تر برای سیری تعریف کرد تا بتوان راحت‌تر از این دستیار صوتی استفاده کرد.

چند اپلیکیشن دیگر نیز باز طراحی شده‌اند و اکنون کاربردی‌تر خواهند بود. این سیستم عامل برای آیفون‌های ۵S و بعد از آن عرضه می‌شود و از آیپد نسل ۵ هم بروزرسانی را دریافت خواهند کرد. به طور خلاصه باید بگوییم تمام دستگاه‌هایی که به iOS 11 بروزرسانی شده‌اند، بروزرسانی iOS 12 را هم دریافت خواهند کرد. همچنین کاربرانی که نسخه بتا این سیستم عامل را نصب کرده‌اند، امشب نسخه GM از این سیستم عامل را می‌توانند توسط دستگاه خود و به صورت OTA دریافت کنند.

منبع: ۹To5Mac

راهنمای خرید آیفون


برچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما