آیپد مینی ۶ احتمالا پاییز رونمایی می‌شود

۲۵ تیر ۱۴۰۰ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
آیپد مینی

به نظر می‌رسد که نسخه‌ی جدید آیپد مینی با طراحی ظاهری جدید در پاییز ۲۰۲۱ رونمایی می‌شود. همچنین گویا ممکن است که اپل از آی‌مک جدید مجهز به تراشه‌ی اپل سیلیکون و با نمایشگری بزرگ‌تری از ۲۴ اینچ هم رونمایی کند.

شایعه‌های منتشر شده نشان می‌دهند که اپل در نسل بعدی آیپد مینی تغییرات مختلفی را ایجاد خواهد کرد. از جمله این تغییرات رخ داده در نسل بعدی آیپد مینی می‌توان به استفاده از نمایشگر با حاشیه‌های کمتر و حذف دکمه‌ی هوم اشاره کرد.

حدس و گمان‌های منتشر شده پیش‌تر عنوان کرده‌اند که اپل ممکن است از نسل جدید آیپد مینی تا قبل از پایان سال رونمایی کند. با این وجود این شایعه‌ی جدید عنوان می‌کند که ممکن است به‌زودی و در فصل پاییز شاهد رونمایی از نسل ششم آیپد مینی باشیم.

تحلیلگر نشریه‌ی بلومبرگ، Mark Gurman ادعا کرده است که اپل ممکن است از نسل جدید آیپد مینی در پاییز امسال رونمایی کند. این شخص همچنین مدعی شده است که این نسل از آیپد مینی بزرگ‌ترین تغییرات ظاهری را بعد از گذشت ۹ سال از زمان رونمایی از اولین آیپد مینی، تجربه خواهد کرد.

آی‌مک M1

منابع اطلاعاتی این تحلیلگر مدعی شده‌اند که تغییرات رخ داده در این آیپد مشابه نسل جدید آیپد ایر خواهد بود. البته باید بگوییم که طرح‌های شماتیک منتشر شده از نسل ششم آیپد مینی نشان می‌دهند که این نسل از آیپد مینی هم ابعادی مشابه مدل کنونی آیپد مینی دارد و تنها ۳ میلی‌متر تفاوت میان این دو نسل وجود دارد.

در ضمن انتظار می‌رود که اپل در نسل ششم آیپد مینی پورت لایتنینگ را با پورت USB-C جایگزین کند. همچنین ممکن است که این آیپد مینی جدید دارای اسپیکر‌های بهبودیافته و سنسور اثرانگشت Touch ID در دکمه‌ی پاور دستگاه باشد.

البته باید بگوییم که آیپد مینی تنها دستگاهی نیست که این تحلیلگر درباره‌ی آن صبحت کرده است. این شخص همچنین گفته است که در کنار نسل جدید آی‌مک ۲۴ اینچی، اپل در حال آماده شدن برای رونمایی از دومین آی‌مک با تراشه‌ی اپل سیلیکون است.

اطلاعات منتشر شده نشان می‌دهند که این مدل دارای نمایشگری بزرگ‌تر از ۲۴ اینچ است و به احتمال زیاد اپل این آی‌مک را جایگزین آی‌مک ۲۷ اینچ فعلی خواهد کرد. انتظار می‌رود که علاوه‌بر نمایشگر بزرگ‌تر، اپل در این آی‌مک از تراشه‌ی جدیدتری با نام احتمالی M1X یا M2 استفاده کند.

منبع: Appleinsider

راهنمای خرید آیفون
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه