بهترین شرکت‌ها برای کار کدامند؟

۲۲ آذر ۱۳۹۹ | ۱۰:۰۰ ۱۸ آذر ۱۳۹۹ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
نظرسنجی ایران تلنت کار با برند محبوب

استخدام در محبوب‌ترین شرکت‌ها، همان هدف بزرگی است که همه‌ی ما از زمان ورود به بازار کار به دنبال آن هستیم. سازمان‌های برتر و کارفرمایان هم در تلاش هستند تا با فراهم کردن شرایط ایدئال در محیط کار، بهترین افراد را استخدام کنند. ایران تلنت یک نظرسنجی با عنوان «کار با برند محبوب» آغاز کرده است تا بتواند شرکت‌های محبوب از نظر کارجویان را شناسایی کند و عواملی را که از نظر افراد مهم است، به سازمان‌ها ارائه دهد. به این ترتیب ارتباط بهتر و مثبت‌تری میان کارجویان و برندها برقرار و باعث بهبود شرایط برای هر دو طرف می‌­شود.

شرکت در نظرسنجی

کمپین کار با برند محبوب

کمپین کار با برند محبوب ایران تلنت، از ۱۵ آذر شروع شده و افراد با شرکت در این نظرسنجی می‌توانند علاوه بر انتخاب برند محبوبشان از جوایز زیر که به پاس قدردانی از آن‌ها در نظر گرفته شده، بهره مند شوند.

  • ۲۰ کارت هدیه یک میلیون تومانی
  • ارسال رزومه‌ی ۴۰ نفر از کارجویان به برند محبوبشان

پس از پایان نظرسنجی، بررسی و جمع‌بندی نظرات ثبت شده، نتایج آن با عموم به اشتراک گذاشته خواهد شد. نتایج به دست آمده از این نظرسنجی می‌تواند به کارفرمایان و برندها کمک کند که محیط کاری خود را به ایدئال کارجویان نزدیک‌تر کنند، تا بتوانند شرکت خود را به بهترین جا برای کار کردن افراد با استعداد تبدیل کنند.

درباره‌ی ایران تلنت

ایران تلنت اولین مرجع استخدام در ایران است که بیش از ۵۰۰۰ نفر سالانه از طریق آن کار پیدا می‌کنند. حوزه‌ی فعالیت ایران تلنت تنها محدود به استخدام داخلی نمی‌شود و افراد متخصص و جویای کار می‌توانند با ساخت رزومه‌ی آنلاین هم برای استخدام در شرکت‌های داخلی اقدام کنند و هم برای شرکت‌های بین المللی رزومه‌ی خود را ارسال کنند.

افراد جویای کار در ایران تلنت می‌توانند فرصت‌های شغلی جدید را مشاهده و آن‌ها را بررسی کنند، با شرکت‌ها و برندهای برجسته‌ی ایران آشنا شوند و در نهایت رزومه‌ی خود را به صورت مستقیم برای مدیران شرکت‌های معتبر ارسال کنند. در یک جمله می‌توان گفت که ایران تلنت بستری آنلاین برای تعامل راحت‌تر و ساده‌تر کارجویان و کارفرمایان است.

برچسب‌ها :
دیدگاه شما