جان ویک یک بازی استراتژی تاکتیکی برای کامپیوتر دارد

امیرحسین میرزایی ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ | ۱۲:۲۰ ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
بازی جان ویک

استودیوی بازی‌سازی Bithell Games خبر از ساخت یک بازی بر اساس مجموعه فیلم‌های «جان ویک» (John Wick) داده است. بازی جان ویک با اسم John Wick Hex در سبک استراتژی تاکتیکی و برای پلتفرم رایانه‌های شخصی ساخته می‌شود.

استودیوی مستقل بیتل گیمز یا شاید بهتر باشد بگوییم شخص «مایک بیتل» (Mike Bithell) را به خاطر دو بازی معروف Thomas Was Alone و Volume می‌شناسیم. هر دو بازی نسبتا کوچک هستند، ولی در عین حال طراحی شگفت‌انگیزی دارند. به تخصص مایک بیتل در طراحی مراحل سرگرم کننده اطمینان داریم و به همین دلیل هم سطح انتظارات‌مان از بازی جان ویک بالاست.

بازی John Wick Hex برای پلتفرم کامپیوتر و به صورت انحصاری روی فروشگاه اپیک گیمز استور عرضه خواهد شد.

از نظر روند، بازی John Wick Hex بی‌شباهت به یک شطرنج نیست؛ طوری که تک تک حرکات باید با محاسبات انجام شوند. هر حرکت، هر شلیک و حتی هر بار پر کردن تفنگ، باید با برنامه‌ریزی قبلی و با در نظر گرفتن موقعیت انجام شوند؛ دقیقا چیزی که از یک بازی استراتژی تاکتیکی انتظار می‌رود.

بازی John Wick Hex یک بخش داستانی و مرحله‌ای دارد و داستانی کاملا مجزا در مجموعه‌ی جان ویک تعریف خواهد کرد. بازی‌کننده‌ها با پیشرفت در بازی، سلاح‌ها و لباس‌های مختلفی آزاد می‌کنند؛ اسلحه‌ها هم مشخصات خاص خود را دارند و در موقعیت‌های مشخصی به کار می‌آیند.

قرار است بازیگران اصلی مجموعه‌ی سینمایی جان ویک، مثل «لنس ریدیک» (Lance Riddick) یا «ایان مک‌شین» (Ian MacShane) به عنوان صدا پیشه روی بازی John Wick Hex کار کنند.

بازی John Wick Hex برای پلتفرم کامپیوتر و به صورت انحصاری روی فروشگاه اپیک گیمز استور عرضه خواهد شد. زمان عرضه‌ی بازی مشخص نیست.

می‌توانید در ادامه تریلر و تصاویر منتشر شده از بازی John Wick Hex را ببینید.

منبع: Gematsu

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۴ دیدگاه
 1. Avatar سید شهاب الدین گواهی

  فکر کنم جان ویک با یه بازی بزرگ تو سبک پانیشر بیشتر جور در بیاد تا یه استراتژی تاکتیکی نوبتی!!!!

 2. Avatar حامد

  این طوری که اپیک گیمز همه چی رو انحصاری خودش کرده بعید نیست فردا هم خبری بیاد مبنی بر این که پادکست بازی دیجیکالا مگ هم به صورت انحصاری از طریق اپیک گیمز منتشر خواهد شد

 3. Avatar محسن

  آقای میرزایی پس پادکست بازی چی شد؟

  1. قدرتمندتر از گذشته و با برنامه‌ای بسیار طولانی‌تر و با ظاهری جدید به صورت هفتگی برمی‌گردیم.