نت‌فلیکس یکی از مدیران هیلو رو برای ساخت بازی بزرگ خود جذب کرد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
netflix halo

در این چند سال اخیر اخبار زیادی حول ورود شرکت نتفلیکس (Netflix) به دنیای گیمینگ وجود دارد. این شرکت توانست موفقیت بسیار خوبی در دنیای فیلم و سریال پیدا کند و حال قصد دارد که در دنیای گیمینگ نیز این موفقیت را بدست بیاورد. بحث اصلی اینجاست که نتفلیکس گفته که برای شروع وارد دنیای گیمینگ روی موبایل خواهد شد.

نتفلیکس برای پیشرفت نیاز به کارمندان خوب دارد. به همین دلیل تصمیم گرفته تا یکی از سازندگان بازی هیلو اینفینیت (Halo Infinite) به نام جوزف استاتن (Joseph Staten) را استخدام کند. او در زمینه گیمینگ سابقه بسیار زیادی داشته و حال اعلام کرده که نقش کارگردان یک بازی جدید را در نتفلیکس خواهد داشت.

بازی‌ای که استاتن روی آن کار می‌کند هنوز نام و نشان رسمی ندارد. با این حال با توجه به سابقه استاتن امکان دارد در سبک شوتر باشد. همینطور اینکه قرار است روی چندین پلتفرم وجود داشته و یک عنوان اصیل باشد. استاتن در این مورد نوشت:

این طور عمر کاری من، هیچ چیزی بیش از همکاری با شرکت‌های مختلف برای ساخت دنیا و کاراکترهای زیبا وجود ندارد. من همواره به ساخت ماجراجویی‌های جذاب و طولانی علاقه‌مند بودم. به همین دلیل خوشحالم که اعلام کنم به نتفلیکس برای ساخت یک بازی جدید ملحق شده‌ام. نقش کارگردان بخش خلاقیت بازی بوده و این بازی یک عنوان کاملاً جدید و چند پلتفرمه از طرف نتفلیکس است.

نتفلیکس بازی

استاتن سابقه طولانی در دنیای هیلو دارد. در ابتدا او روی عناوین اولیه هیلو با شرکت بانجی همکاری کرد. سپس این بازی را رها کرده و دوباره برای ساخت هیلو اینفینیت به شرکت ۳۴۳ ملحق شد. جدایی استاتن از ۳۴۳ چندی پیش اعلام شد. زمانی که مایکروسافت تصمیم گرفت تعداد زیادی از کارمندان خود را از شرکت جدا کند.

اینطور که مشخص است نتفلیکس به دنبال قوی کردن بخش گیمینگ خود است. در ابتدا گفته شد که این بخش بازی قرار است یک بخش جانبی باشد. با این حال نتلفیکس متوجه پتانسیل بسیار زیاد دنیای گیمینگ شده و تصمیم گرفت تا بیشتر به آن توجه کند. افراد بسیار قدرتمندی در حال ملحق شدن به نتفلیکس بوده و نشان می‌دهد که این شرکت قرار است یک شروع بسیار خوب در دنیای گیمینگ داشته باشد.

استاتن یک عضو بسیار مهم برای نتفلیکس است. او سابقه بسیار خوبی در دنیای گیمینگ و سبک شوتر داشته و تجربه زیادی دارد. پس به نوعی نتفلیکس تنها یک شرکت استریم بازی نخواهد بود. بلکه قرار است عناوین با کیفیتی نیز تولید کند. حال باید دید که در آینده نتفلیکس چه تصمیمی برای بخش گیمینگ خود خواهد گرفت.

منبع: Destructoid


کنسول بازی سونی مدل PlayStation 5 ظرفیت 825 گیگابایت ریجن 1200 آسیا

کنسول بازی مایکروسافت مدل XBOX SERIES S ظرفیت 512 گیگابایتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما