شخصیت تغییر یافته‌ی بازی Judgement را ببینید

امیرحسین میرزایی ۲۸ فروردین ۱۳۹۸ | ۱۷:۳۰ ۲۸ فروردین ۱۳۹۸ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
بازی Judgement

به لطف تریلر و تصاویر جدید منتشر شده از بازی Judgement توانسته‌ایم چهره‌ی تازه‌ی شخصیت «کیوهی هامورا» را ببینیم. هامورا شخصیتی است که بازیگر او ماه گذشته در ژاپن به خاطر مصرف مواد مخدر دستگیر شد و شرکت سگا هم تصمیم گرفت تا به طور کلی این بازیگر را از بازی Judgement حذف کند.

بازی Judgement قرار است در روز ۲۵ ژوئن به صورت انحصاری روی کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه شود.

ماه گذشته بود که شرکت سگا خبر داد که تصمیم گرفته‌اند «پیر تاکایی» (Pierre Takai)، بازیگر نقش کیوهی هامورا (Kyohei Hamura) را به طور کلی از بازی Judgement حذف کنند. توزیع بازی Judgement در فروشگاه‌ها متوقف و فروش نسخه‌ی دیجیتال متوقف شد، تا سازندگان بازی بتوانند راهی برای حذف این بازیگر از بازی‌شان پیدا کنند.

در راستای حذف پیر تاکایی از بازی Judgement، شرکت سگا صدای شخصیت او در بازی را کاملا جایگزین کرده، ولی انیمیشن‌های بدن و چهره‌ی او در بازی باقی مانده‌اند. با این حال، چهره‌ی جدیدی برای شخصیت کیوهی هامورا طراحی شده است. این چهره، از روی هیچ بازیگری اسکن نشده و توسط خود سگا طراحی شده است.

بازی Judgement

هنوز صدای جدید شخصیت کیوهی هامورا را نشنیده‌ایم و تریلر جدید منتشر شده از این شخصیت هم با صداگذاری نسخه‌ی انگلیسی همراه شده است.

بازی Judgement قرار است در روز ۲۵ ژوئن به صورت انحصاری روی کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه شود.

می‌توانید در ادامه تریلر و تصاویر منتشر شده از طراحی جدید شخصیت کیوهی هامورا را ببینید.

خبرگزاری IGN پس از اعلام این خبر، ویدیویی برای مقایسه چهره‌ی قدیمی و چهره‌ی جدید این شخصیت انجام داده است که آن را هم در ادامه برای‌تان قرار داده‌ایم.

تریلر معرفی کیوهی هامورا:

ویدیوی مقایسه چهره‌ی جدید و قدیم شخصیت بازی:

تصاویر شخصیت کیوهی هامورا:

منبع: توییتر

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما