نسخه بتای King of Fighters XV در دسترس قرار گرفت

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
the king of fighters xv

این هفته برای طرفداران مجموعه کینگ آو فایترز (King of Fighters) هفته بسیار هیجان انگیزی است. شرکت سازنده این بازی نسخه بتای شماره ۱۵ از این بازی را امروز عرضه کرد. شما هم اکنون می‌توانید آن را روی کنسول پلی‌استیشن ۵ و ۴ دانلود کنید. دقت کنید که برای اکانت‌های منطقه اروپا نسخه بتای بازی ۲ روز دیرتر عرضه خواهد شد.

این نسخه‌ی آزمایشی شامل بخش مبارزات آفلاین، تمرین، حالت‌های مختلف آموزشی و قسمت لابی مبارزات آنلاین است. نکته مهم اینجاست که تعداد کاراکترهای در دسترس در این نسخه از بازی محدود است. شخصیت‌های موجود در نسخه‌ی بتا از قرار زیر هستند؛

  • Kyo Kusanagi
  • Iori Yagami
  • Shun’ei, Chizuru Kagura
  • Yashiro Nanakase
  • Chris
  • Shermie
  • شخصیت تازه وارد به نام Dolores
کینگ آو فایترز 15

تعداد شخصیت‌های نسخه بتا از نسخه اصلی بازی کمتر است.

نکته‌ی بسیار مهم اینجاست که نسخه‌ی آزمایشی حالت کراس‌پلی بین پلی‌استیشن ۴ و ۵ دارد. بخش آنلاین ممکن است مشکلاتی داشته باشد که شرکت سازنده این بازی SNK آن‌ها را بررسی خواهد کرد و ایرادات را برطرف خواهد کرد. تاریخ عرضه‌ی رسمی کینگ آو فایترز ۲۸ بهمن (۱۷ فوریه) روی کنسول‌های ایکس‌باکس سری اس و ایکس، پلی‌استیشن ۴ و ۵ به همراه کامپیوتر شخصی است.

نسخه‌ی بتا یا آزمایشی یک نسخه محدود از بازی است که برای بررسی مشکلات بازی توسط گیمرها عرضه خواهد شد. به هیچ عنوان نمی‌توان این حالت را بی نقص نامید به دلیل اینکه مشکلات زیادی دارد. با این حال این نسخه آخرین مرحله قبل از عرضه است. به طور کلی پروسه ساخت بازی از ابتدای کار چند مرحله دارد که مراحل آزمایشی به چند دسته تقسیم می‌شوند که یکی آلفا و دیگری بتا است. آلفا زمانی است که بازی در مراحل اولیه آزمایش قرار دارد و هنوز ساخت آن کامل نشده است.

کینگ آو فایترز 15

بخش انتخاب شخصیت در نسخه بتا که همانطور که گفتیم از حالت عادی محدودتر است با این حال می‌توانید تعداد حدودی کاراکترهای موجود در نسخه اصلی بازی را ببینید.

با این حال بتا حالتی است که ساخت بازی تقریبا به اتمام رسیده و شرکت سازنده تصمیم به بهتر کردن آن و برطرف کردن مشکلات قبل از عرضه دارد. همانطور که می‌بینید نسخه بتا تنها با فاصله کمی از عرضه بازی اصلی، در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت و تجربه کلی بازی با چیزی که در بتا موجود است تفاوت زیادی نخواهد داشت.

اگر شما قصد خرید بازی کینگ آو فایترز ۱۵ را دارید بهتر است نسخه‌ی بتا را امتحان کنید تا ببینید علاقه به آن دارید یا نه. مجموعه کینگ آو فایترز از قدیمی‌ترین مجموعه‌های سبک مبارزه‌ای است و طرفداران زیادی دارد. شرکت سازنده نیز تمام تلاش خود را کرده تا این بازی را زنده نگه داشته و مانع از این بشود که طرفداران از آن ناامید شوند. به همین دلیل است که توانسته ۱۵ شماره از این مجموعه را تولید کند و همچنان طرفداران برای شماره بعدی مشتاق باشند.

منبع: Destructoid.com

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگدیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما