Kingdom Hearts 3 آماده انتشار می‌شود؛ دروازه‌های پادشاهی قلب‌ها دوباره باز می‌شوند

۶ بهمن ۱۳۹۷ | ۱۵:۳۰ ۸ بهمن ۱۳۹۷ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
بازی Kingdom Hearts III

بازی Kingdom Hearts 3 به زودی آماده عرضه می‌شود و کسانی که بازی را پیش خرید کرده‌اند می‌توانند دیتای آن را دانلود کنند تا در روز ۲۹ ژانویه بازی را بی‌معطلی بازی کنند.

Kingdom Hearts 3 یک نقش آفرینی اکشن متشکل از شخصیت‌های بازی‌های فاینال فانتزی اسکوئر انیکس (Square Enix) و مجموعه‌های معروف دیزنی است. حجم دیتای بازی برای دانلود حدود ۳۷ گیگابایت است که نسبت به بازی‌های امروزی حجم معقولی است.

حدود یک ماه قبل چند نسخه فیزیکی ایکس باکس وان بازی از طریق فیس بوک فروخته شد و بازی لو رفت. در آن زمان کارگردان بازی «تتسویا نومورا» از بازی‌کننده‌ها خواهش کرد که داستان بازی را لو ندهند چون کل بازی در نسخه فیزیکی آن نیست.

بازی Kingdom Hearts 3 در روز ۲۹ ژانویه برای پلتفورم‌های ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ عرضه خواهد شد.

تقریبا ۱۴ سال است که از انتشار بازی Kingdom Hearts 2 برای پلی‌استیشن ۲ می‌گذرد و آخرین بازی این مجموعه هم که یک نسخه‌ی فرعی محسوب می‌شد، برای کنسول‌های دستی نینتندو ۳DS و PSP منتشر شده بود. دستیار کارگردان بازی اعلام کرده که دلیل اصلی این تاخیر مانند بازی پرسونا (Persona) تعویض موتور بازی بود.

او اضافه کرد که دلیل تغییر موتور بازی این بود که مناسب بازی‌های بزرگ امروز باشد و به دلیل تغییر فناوری و روند کار، افراد گروه بازی‌ساز به زمان نیاز داشتند تا به این تغییرات عادت کنند.

او در ادامه گفت آنها قصد ندارند پیش از انتشار بازی شخصیت‌های دیزنی بازی را لو بدهند ولی انیمیشن‌های جدید دیزنی به آنها ایده‌های نو و تازه‌ای داده که در گیم‌پلی بازی تغییرات جدید و جالبی به وجود آورده است.

بازی Kingdom Hearts III

بسیاری از طرفداران منتظر هستند که ببینند کدام یک از شخصیت‌های دنیای دیزنی در بازی حاضر هستند. طبق اعلام اسکوئر انیکس تمام دنیاهای بازی‌های قبلی در این بازی هم وجود داشته و به تعداد آنها هم اضافه شده است.

بازی Kingdom Hearts 3 در روز ۲۹ ژانویه برای پلتفورم‌های ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ عرضه خواهد شد.

در ادامه می‌توانید تریلر پیش از عرضه‌ی Kingdom Hearts III را ببینید.

منبع: Videogamer

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما