کربی به فروش شگفت‌انگیز خود ادامه می‌دهد؛ جدول هفتگی بازی بریتانیا

۲۲ فروردین ۱۴۰۱ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
Kirby

طبق جدیدترین آمار منتشر شده، بازی Kirby and the Forgotten Land موفق شده تا برای دومین هفته‌ی متوالی در صدر جدول پرفروش‌ترین بازی‌های بریتانیا قرار گیرد.

این بازی که تنها روی کنسول دستی نینتندو سوییچ منتشر شده، پس از کاهش فروش ۴۳ درصدی در هفته‌ای که گذشت، همچنان توانست جایگاه خود را حفظ کند. اولین بازی سه‌بعدی Kirby با فروش فوق‌العاده‌ای که تاکنون بدست آورده، در حال حاضر چهارمین بازی پرفروش این سری در بریتانیا محسوب می‌شود و به نظر می‌رسد که به مرور زمان بتواند به جایگاه‌های بالاتری از این نظر دست پیدا کند.

بازی جدید و تحسین‌شده‌ی استودیوی فرام‌سافتور یعنی الدن رینگ نیز با افت فروش  ۲۲ درصدی توانست به جایگاه دوم دست پیدا کند. در همین حال، Pokémon Legends: Arceus پس از افت ۹ درصدی در فروش به رتبه‌ی سوم بسنده کرد. گفتنی است که هر دو بازی ذکر شده با وجود افت در فروش به جایگاه‌های بهتری دست پیدا کرده‌اند. یکی از بازی‌های جدید جدول، Tiny Tina’s Wonderlands بود که از جایگاه دوم به چهارم سقوط کرد. این بازی اثر جدید استودیوی گیرباکس سافتور، سازنده‌ی مجموعه‌ی بوردرلند، محسوب می‌شود و توانسته به نمرات خوبی دست پیدا کند.

Tiny Tina's Wonderlands

فروش هفته‌ی دوم بازی تنها ۳۸ درصد کاهش یافته است که یک عملکرد بسیار خوب محسوب می‌شود. از طرفی اکثریت فروش این بازی تاکنون به صورت دیجیتال بوده است و در آمار منتشر شده، میزان فروش دیجیتالی بازی‌ها لحاظ نشده است. این بازی را هم اکنون می‌توانید روی کنسول‌های نسل هشتم و نهمی ایکس‌باکس، پلی‌استیشن و رایانه‌های شخصی تجربه کنید.

بازی جدید کمپانی بتسدا یعنی گوست‌وایر: توکیو با افت فروش ۷۰ درصدی از جایگاه ۱۱ به جایگاه ۲۳ سقوط کرد. نسخه‌ی کنسولی Crusader Kings 3 از کمپانی پارادوکس نیز با ۸۱ درصد فروش روی پلی‌استیشن ۵ و مابقی در ایکس‌باکس به رتبه‌ی ۴۰ دست پیدا کرد که البته با توجه به نمرات خوب این بازی، استقبال کم بازیکنان از آن جای تعجب دارد.

همچنین بازی‌ GTA: The Trilogy با افزایش فروش ۵۷ درصدی با هفت پله صعود به رتبه‌ی ۱۳ دست پیدا کرد. از طرفی Football Manager 2022 دوباره در جایگاه پانزدهم قرار گرفته است. همچنین بازی‌های فیفا ۲۲ و ماریو کارت ۸ دلوکس مطابق انتظار در جدول مشاهده می‌شوند و این هفته با پیشرفت در جایگاه‌های پنجم و ششم قرار گرفته‌اند.

در ادامه می‌توانید ۱۰ بازی برتر را در هفته‌ی منتهی به ۲ آوریل ۲۰۲۲ (۱۳ فروردین ۱۴۰۱) مشاهده کنید.

بازی جایگاه فعلی جایگاه قبلی
Kirby and The Forgotten Land ۱ ۱
الدن رینگ ۲ ۳
Pokémon Legends: Arceus ۳ ۵
Tiny Tina’s Wonderlands ۴ ۲
فیفا ۲۲ ۵ ۶
ماریو کارت ۸ دلوکس ۶ ۱۰
گرن توریسمو ۷ ۷ ۴
WWE 2K22 ۸ ۸
Animal Crossing: New Horizons ۹ ۱۳
هورایزن فوربیدن وست ۱۰ ۹

منبع: Gamesindustry.biz

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه