Kitchen Stories ؛ برنامه‌ای برای آشپزی آسان

مجید نوردوست ۷ دی ۱۳۹۴ | ۰۹:۴۵ ۶ بهمن ۱۳۹۵ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۳ دقیقه
Kitchen Stories

برنامه‌های مختلفی برای آشپزی کردن ساخته شده‌اند، اما در بین آن‌ها برنامه‌‌ی Kitchen Stories ویژگی‌های متفاوتی را پیش روی کاربران قرار می‌دهد. سازندگان این برنامه گفته‌اند که اپلیکشین آن‌ها برای این ساخته شده که آشپزی را آسان‌تر کند.

برنامه‌ی Kitchen Stories که برای سیستم‌های iOS و Android عرضه شده، تجربه‌ی خوبی از آشپزی را برای کاربران به ارمغان می‌آورد.

در این برنامه گالری‌های مختلفی از تصاویر خوراکی‌های گوناگون قرار گرفته و حتی رابط کاربری این نرم‌افزار هم به شکلی است که کاربران احساس کنند یک مجله‌ی آشپزی را در اختیار دارند. یکی از ویژگی‌های خوب این برنامه، تغییر حالت آن در زمان استفاده روی تبلت یا تلفن‌های همراه هوشمند است. اگر این اپلیکشین را روی دستگاه‌هایی با صفحه نمایش بزرگ اجرا کنید، تجربه‌ی بهتری از آن به‌دست می‌آورید.

برنامه‌ی Kitchen Stories کاربران را قدم به قدم برای پخت و تهیه‌ی یک غذای جدید همراهی می‌کند. اگر فکر می‌کنید که از آشپزی هیچ چیزی نمی‌دانید، این برنامه به شکلی شما را همراهی می‌کند که بتوانید از ابتدا یک غذای خوب بپزید.

این برنامه در کنار اینکه عکس‌های مختلفی به نمایش در می‌آورد، ویدیوهایی را هم به کاربران نشان می‌دهد. با ثبت نام در Kitchen Stories می‌توانید لیستی از غذاهای مورد علاقه‌ی خودتان و لیستی از مواد اولیه‌ای که باید تهیه کنید، به وجود بیاورید. حتی این برنامه به کاربران پیشنهاد می‌کند که وسایل لازم برای تهیه غذا را از کدام فروشگاه تهیه کنند.

اپلیکیشن Kitchen Stories برای سیستم‌های اندروید و iOS طراحی شده و یک نسخه‌ی مخصوص هم برای «اپل تی‌وی»(Apple TV) دارد تا کاربران بتوانند روی تلویزیون از آن استفاده کنند.

منبع: Stuff

برچسب‌ها :
دیدگاه شما