ببینید؛ دموی بازی Kunitsu-Gami در دسترس قرار گرفت

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
بازی Kunitsu-Gami

شرکت کپ‌کام (Capcom) به تازگی اعلام کرده که نسخه‌ی دموی بازی Kunitsu-Gami: Path of the Goddess هم اکنون برای پلتفرم‌های بازی در دسترس است. در این میان یک همکاری با بازی اوکامی (Okami) نیز اعلام شده است.

کونیتسو گامی یک بازی اکشن تک نفره با محوریت فولکلور ژاپنی است که طراحی منحصر به فردی دارد و انتظارات زیادی برای آن وجود دارد. دموی منتشر شده به شما این امکان را می‌دهد که برخی از مراحل بازی اصلی را هر چند بار که دوست دارید و بدون محدودیت زمانی انجام دهید. به عنوان جشنی برای نسخه‌ی دمو که اخیرا منتشر شده، یک همکاری ویژه با اثر اکشن ماجراجویی کلاسیک کپ‌کام در سال ۲۰۰۶ یعنی اوکامی نیز انجام شده که به موجب آن، Kunitsu-Gami: Path of the Goddess از سلاح‌ها و لباس‌های انحصاری با تم اوکامی در کنار موسیقی ویژه‌ای بهره خواهد برد.

از آنجایی که Kunitsu-Gami: Path of the Goddess به طور کلی در مورد همکاری با روستائیانی است که آن‌ها را نجات می‌دهید، اگر بازیکنان با هم کار کنند تا ۱ میلیارد کریستال جمع کنند و ۱۵ تا از لاکی مالت‌های پنهان را پیدا کنند، آیتم‌های اوکامی در زمان عرضه‌ی بازی به عنوان یک آپدیت رایگان در دسترس خریداران بازی قرار خواهد گرفت.

دمو Kunitsu-Gami

گفتنی است که Kunitsu-Gami: Path of the Goddess با استفاده از چرخه روز و شب و ترکیب خلاقانه ژانر‌های اکشن ماجراجویی گرفته تا استراتژی ریل تایم و دفاع از برج، توانایی‌های تصمیم‌گیری استراتژیک بازیکنان را آزمایش می‌کند. در طول روز، دهکده را کاوش خواهید کرد، روستاییان را پاکسازی می‌کنید، نقش‌های مختلفی را به آن روستاییان اختصاص می‌دهید و محل قرار دادن آن‌ها را انتخاب می‌کنید تا به بهترین نحو از شخصیتی به نام یوشیرو محافظت کنید. در طول شب، Seethe شوم ظاهر می‌شود تا حمله کند و باید با کمک روستاییان با او درگیر شوید.

بازی Kunitsu-Gami: Path of the Goddess در تاریخ ۱۹ جولای (۲۹ تیر) برای کنسول‌های نسل هشتم و نهمی پلی‌استیشن، ایکس‌باکس و رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود. این بازی برای سرویس گیم پس نیز برنامه‌ریزی شده است. می‌توانید در ادامه تریلر و تصاویر منتشر شده را مشاهده کنید.

دمو Kunitsu-Gami

منبع: Gematsu

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازیبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما