هدست واقعیت ترکیبی اپل احتمالا بهار یا تابستان امسال معرفی می‌شود

۱۶ دی ۱۴۰۱ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
هدست واقعیت ترکیبی اپل

مینگ‌چی کو، از تحلیل‌گران نام‌آشنا و همچنین از افشاگران موثق حوزه‌ی فناوری به تازگی مدعی شده هدست واقعیت ترکیبی اپل یا در رویداد فصل بهار و یا در کنفرانس توسعه‌دهندگان این شرکت رونمایی خواهد شد.

مدت‌هاست که می‌شنویم اپل قصد دارد از یک هدست واقعیت ترکیبی رونمایی کند. قرار بود این محصول سال گذشته رسما رونمایی شود اما بنا به دلایلی این اتفاق رخ نداد و حالا همه انتظار دارند این شرکت آمریکایی امسال از این هدست رونمایی کند. اینطور که به نظر می‌رسد، اپل تولید این هدست را هم آغاز کرده و قرار است در سه ماه دوم یا سوم امسال آن‌ها را رسما راهی بازار کند.

بنابراین به احتمال زیاد پیش‌بینی قبلی مینگ‌چی کو که گفته بود اپل احتمالا در ماه ژانویه‌ی ۲۰۲۳ از هدست واقعیت ترکیبی جدید خود رونمایی خواهد کرد درست از آب در نخواهد آمد. حالا کو مجددا حرف خود را اصلاح کرده و مدعی شده به احتمال زیاد اپل در رویداد فصل بهار و یا کنفرانس توسعه‌دهندگان خود که در ماه ژوئن برگزار می‌شود از این هدست رونمایی خواهد کرد.

طبق گفته‌های کو، ظاهرا مشکلی که اپل در طراحی و توسعه‌ی این هدست واقعیت ترکیبی با آن مواجه شده از در دسترس نبودن ابزارهای نرم‌افزاری توسعه و تست سقوط نشئت می‌گیرد که البته به نظر می‌رسد اپل توانسته راهی برای غلبه به این مشکلات پیدا کند. البته اگر پیش‌بینی‌های مینگ‌چی کو را در رابطه با تاریخ رونمایی و عرضه‌ی این محصول ملاک قرار دهیم.

در رابطه با هدست مورد انتظار اپل تاکنون خبرهای زیادی منتشر شده که در بسیاری از آن‌ها خواندیم این محصول قرار است از قابلیت‌های بسیار زیاد و جذابی بهره ببرد. از جمله این مشخصات می‌توان به یک حلقه‌ی چرخان اشاره کرد که به کاربران اجازه می‌دهد از دنیای مجازی به دنیای واقعی منتقل شوند و برعکس. البته قابلیت‌های این هدست فقط به این یک مورد خلاصه نمی‌شود ولی چون هنوز خود شرکت اطلاعات زیادی را راجع به آن منتشر نکرده، نمی‌توانیم با قاطعیت در رابطه با تمام آن‌ها صحبت کنیم. باید منتظر بمانیم و ببینیم آیا در فصل بهار خبری از این هدست خواهد بود یا اینکه باید تا تابستان صبر کنیم.

منبع: MacRumors

راهنمای خرید آیفون
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه