اپل نسل جدید ایرپاد مکس را در سال ۲۰۲۴ راهی بازار می‌کند

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
ایرپاد مکس

مینگ-چی کو، تحلیلگر مشهور محصولات اپل، در جدیدترین گزارش خود نوشته که اپل قصد دارد در نیمه‌ی دوم ۲۰۲۴ از نسل جدید ایرپاد مکس، نسل دوم اسپیکر هوشمند هوم‌پاد مینی و یک ایرپاد اقتصادی رونمایی کند. بر اساس ادعای این افشاگر، محصولات موردنظر بین اواخر ۲۰۲۴ و اوایل ۲۰۲۵ به دست کاربران می‌رسند.

با توجه به اینکه نسل دوم هوم‌پاد به تازگی معرفی شده و اواخر سال گذشته‌ی میلادی شاهد رونمایی از ایرپاد پرو جدید بودیم، به نظر می‌رسد طرفداران این محصولات اپل برای خرید هدفون‌ها و اسپیکرهای جدید این شرکت باید مدت بسیار طولانی منتظر بمانند. برای یادآوری باید بگوییم که نسل اول ایرپاد مکس در سال ۲۰۲۰ معرفی شد و این یعنی در صورت معرفی نسل بعدی آن در سال ۲۰۲۴، این محصول به مدت حدود ۴ سال بدون تغییر باقی می‌ماند.

هوم‌پاد مینی هم در سال ۲۰۲۰ از راه رسید و حدود یک سال بعد، اپل رنگ‌های جدیدی برای بدنه‌ی این محصول ارائه کرد. همچنین اخیرا از طریق آپدیت نرم‌افزاری، قابلیت تشخیص دما و رطوبت را دریافت کرده است. اما در هر صورت مینگ-چی کو بر این باور است که کاربران باید تا انتهای ۲۰۲۴ یا اوایل ۲۰۲۵ برای عرضه‌ی نسل بعدی این اسپیکر منتظر بمانند.

ایرپاد مکس

در رابطه با ایرپاد اقتصادی هم قبلا شایعاتی مطرح شده و همین افشاگر مدت‌ها قبل اعلام کرد که ایرپاد موردنظر در سال ۲۰۲۴ عرضه خواهد شد. هنوز نام این محصول مشخص نیست ولی ممکن است تحت عنوان ایرپاد لایت معرفی شود که طبیعتا نسبت به مدل معمولی از امکانات کمتری بهره می‌برد. اگر اپل بتواند این محصول را با قیمت ۹۹ دلار راهی بازار کند، احتمالا با استقبال زیادی روبرو خواهد شد.

برای مقایسه باید بگوییم که در حال حاضر نسل دوم ایرپاد با قیمت ۱۲۹ دلار، ارزان‌ترین ایرپاد موجود در بازار محسوب می‌شود و نسل سوم ایرپاد هم ۱۶۹ دلار قیمت دارد.

منبع: ۹to5mac

راهنمای خرید آیفون


برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما