مگ‌‌پلاس

دیجی‌کالا مگ‌پلاس

دیجی‌کالا مگ پلاس، پاسخی به مخاطبان ما در بخش‌های مختلف مجله است. راهنمایی کامل با دسترسی آسان هم برای سرگرم شدن و هم مرجعی برای خرید هوشمندانه‌‌تر با قیمت بهتر و متناسب با نیاز کاربران. همه‌ی پرونده‌هایی که به مناسبت‌های مختلف در بخش بازی، سینما و کتاب، تکنولوژی و سبک زندگی کار شده اینجا جمع شده‌اند تا منبعی مفید برای خوانندگان ما باشند.
بیشتر بخوانید
اپل

راهنمای خرید محصولات اپل

لندینگ راهنمای خرید محصولات اپل برای دوستداران تکنولوژی و گجت‌ها طراحی شده است. مخاطب آن بیشتر زنان و مردانی هستند که به استفاده از محصولات اپل عادت دارند. از ساعت تا لپ‌تاپ اینجا می‌توانید هم فهرست بهترین‌ها برای خرید را پیدا کنید و هم نکته و ترفندهای آموزشی درباره‌ی محصولات اپل.
بیشتر بخوانید
نمایشگاه کتاب

نمایشگاه کتاب

این لندینگ هر سال موقع نمایشگاه کتاب به روز می‌شود تا بتوانید با تخفیف مناسب کتاب‌هایی را که می‌خواهید تهیه کنید. ما اینجا ناشران معتبر را معرفی می‌کنیم و اگر از علاقمندان کتاب هستید بهترین‌های هر حوزه را به شما پیشنهاد می‌دهیم. اگر هم تازه می‌خواهید به باشگاه کتاب‌خوان‌ها بپیوندید در این صفحه می‌توانید کتاب‌های مناسب برای شروع را پیدا کنید.
بیشتر بخوانید
سال جدید

سال جدید، خانه جدید

از ساعت تحویل سال این لندینگ شروع می‌شود و بعد فلاش‌بک می‌زنیم به روزهای خانه تکانی و ترفندهای تمیز کردن خانه و محصولاتی که نیاز دارید تا اینکه چطور در عید از مهمان‌هایتان پذیرایی کنید و حتی متن‌هایی که می‌توانید برای تبریک سال نو به دوستان و خانواده از آن‌ها استفاده کنید.
بیشتر بخوانید
روتین پوستی

راهنمای روتین پوستی

ممکن است فکر کنید مخاطب این لندینگ فقط خانم‌ها هستند اما واقعیت این است که همه نیازمند آگاهی درباره‌ی پوست‌شان و شیوه‌های مراقبت از آن حتی در سنین پایین هستند تا وقتی پا به سن گذاشتند پوست‌شان کمتر دچار بیماری و چروک و لکه شود. در لندینگ روتین پوستی کافی است جنس پوست‌تان را تعیین کنید تا ما بهترین روتین و محصولات را به شما معرفی کنیم.
بیشتر بخوانید
اسباب‌بازی

راهنمای خرید اسباب‌بازی

مخاطب این لندینگ والدین هستند و همه‌ی کسانی که بچه‌ی کوچکی در اطرافشان هست و دلشان می‌خواهد اسباب‌بازی برایش بخرند که هم سرگرمش کند و هم به لحاظ فرهنگی و سلامت او را دچار خطر نکند. علاوه بر معرفی محصول، اینجا تاثیرات بازی کردن با اسباب‌بازی‌ها را فهرست کرده‌ایم.
بیشتر بخوانید
 تماشای سریال

راهنمای تماشای سریال

سریال دیدن این روزها بزرگترین سرگرمی همه‌ی گروه‌های سنی از کودک و نوجوان گرفته تا حتی پدربزرگ و مادربزرگ‌هاست. این لندینگ بهترین سریال‌های ایرانی و خارجی را به شما معرفی می‌کند. در مورد ایرانی‌ها اطلاعات لازم را داده‌ایم که از کدام پلتفرم می‌توانید تماشایشان کنید. برای بیشتر سریال‌ها نقد و بررسی هم علاوه بر خلاصه‌ی داستان و عواملش نوشته شده.
بیشتر بخوانید
بردگیم

راهنمای خرید بردگیم

چند نفر قرار است دور هم جمع شوید و می‌خواهید بازی کنید؟ کافی است تعداد نفرات و زمانی که می‌خواهید سرگرم شوید را وارد کنید تا به شما بگوییم چه بازی مناسب است. یک سری ویدیو راهنمای بازی هم داریم که می‌تواند کمک‌تان کند برنده از بازی‌ها بیرون بیایید.
بیشتر بخوانید
بردگیم

راهنمای انتخاب غذا برای انواع دورهمی

دورهمی در پیش دارید و از غذاهای تکراری خسته شده‌اید؟ ما به شما خواهیم گفت که برای هر نوع دورهمی چه غذاهایی درست کنید تا پذیرایی مطلوبی از مهمانان خود انجام داده باشید. این صفحه یک دستیار آشپزی برای شماست که فوت و فن‌های آشپزی را به شما یاد خواهد داد.
بیشتر بخوانید