ببینید؛ تصاویر فصل دوم سریال لست آو آس ظاهر الی و دینا را به نمایش می‌گذارند

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
فصل دوم سریال لست آو آس

فصل دوم سریال لست آو آس (The Last of Us) هم اکنون در بریتیش کلمبیا در کانادا در حال فیلمبرداری است. در حالی که گفته می‌شود که پدرو پاسکال (Pedro Pascal)، بازیگر نقش جوئل، کار خود را در این فصل به پایان رسانده است که البته منطقی است، بلا رمزی (Bella Ramsey)، بازیگر نقش الی، همچنان در حالی فیلمبرداری صحنه‌های خود در کنار ایزابلا مرسد (Isabela Merced)، بازیگر تازه وارد سریال که نقش دوست دختر الی یعنی دینا را بازی می‌کند، است. حال تصاویری به صورت رسمی و غیررسمی از فصل دوم منتشر شده که در آن می‌توانیم نگاهی به ظاهر برخی از شخصیت‌های مهم داشته باشیم.

عکس‌های غیررسمی مربوط به سر صحنه‌ی فیلمبرداری بخش‌هایی ابتدایی فصل دوم سریال لست آو آس هستند که رمزی و مرسد را در منطقه‌ای جنگلی نشان می‌دهند. این احتمالا به این معنی است که سازندگان در حال فیلم‌برداری از قسمت‌های اولیه‌ی بازی در سیاتل هستند که در آن الی و دینا در مسیر خود به شهری در حال فروپاشی می‌رسند و الی به دنبال قتل لیسی از انسان‌ها به عنوان بخشی از تور انتقام‌جویی خود است. بر اساس آنچه می‌بینیم، شباهت‌هایی بین لباس‌های شخصیت‌های سریال و بازی وجود دارد. مرسده پیراهن قرمز دینا را به تن دارد، اما با ژاکتی با طرح راه راه و رنگین کمانی دیده می‌شود. او همچنین مو‌هایش را پایین انداخته است، بر خلاف بازی که این شخصیت معمولا با موهای بسته دیده می‌شود.

سریال لست آو آس

در همین حال، رمزی با لباسی شبیه ژاکت سبز الی از بخش‌های سیاتل بازی دیده می‌شود. با این حال موهای رمزی در این فصل در مقایسه با مرسد، بیشتر به موهای الی در فصل دوم نزدیک است. البته بهتر است بدانید که عکس‌هایی که دید، تنها پیش‌نمایشی از نحوه‌ی لباس پوشیدن شخصیت‌ها در سریال است و این تصاویر لزوما از صحنه‌هایی نیستند که قرار است در محصول نهایی ظاهر شوند.

در این میان اچ‌بی‌او (HBO) نیز اولین تصاویر از فصل دوم سریال لست آو آس که قرار است در سال ۲۰۲۵ منتشر شود را برای طرفداران به ارمغان آورده است. این دو تصویر شامل بلا رمزی و پدرو پاسکال می‌شود که در آن پدر پاسکال کمی مسن‌تر به نظر می‌رسد که البته طبیعی است زیرا چهار سال از اتفاقات فصل اول گذشته است. از طرفی رمزی، به نظر هیچ تفاوتی با ظاهرش در فصل اول ندارد. اگرچه این به نوعی جالب است، زیرا رمزی اکنون در زندگی واقعی بسیار به سن الی نزدیک‌تر از فصل اول است. الی در لست آو آس ۲ حدودا ۱۹ سال سن دارد، در حالی که رمزی ۲۰ ساله است. البته با توجه به چیز‌هایی که الی در نهایت در فصل دوم پشت سر خواهد گذاشت، شاید شاهد تغییر رفتار و ظاهر او با وقوع رویداد‌ها باشیم.

در حالی که فصل دوم از سریال قرار است روی نسخه‌ی دوم سری بازی‌ها تمرکز داشته باشد، بعید است که بتواند کل اتفاقات بازی دوم را روایت کند و سریال حداقل فصل سومی نیز خواهد داشت.

منبع: Kotaku

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازیبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. اردشیر

    باید یه مقدار بیشتر صبر میکردن ظاهر الی هنوز به بچه میزنه

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما