اولین تصویر هنری از بازی آنلاین بزرگ لست آو آس منتشر شد

۲۱ خرداد ۱۴۰۱ | ۱۶:۰۰ ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
The Last of Us Factions

مدت زیادی است که می‌دانیم استودیو ناتی داگ روی یک بازی آنلاین مستقل بر اساس دنیای بازی «آخرین بازمانده‌ی از ما» یا همان لست آو آس (The Last of Us) کار می‌کند. در جریان رویداد «جشن بازی تابستانی ۲۰۲۲» که توسط جف کیلی برگزار می‌شود، نیل دراکمن (کارگردان بازی لست آو آس) برای اولین‌بار یک طراحی هنری مفهومی جدید از این اثر منتشر کرد و توضیحات کوتاهی درباره‌ی آن داد.

اگرچه هنوز حتی نام دقیق این بازی آنلاین مستقل را نمی‌دانیم و جزئیات دقیقی از چگونگی آن نداریم، اما نیل دراکمن، رئیس ناتی داگ و کارگردان لست آو آس، توضیح داد: «چیزی که می‌توانم به شما بگویم این است که این بازی واقعاً بزرگ است، به اندازه بازی‌های تک‌نفره‌ای که تاکنون ساخته‌ایم و از جهاتی حتی بزرگ‌تر از آن‌ها است. اگرچه این یک بازی آنلاین است اما این اثر داستان دارد – روشی که ما آن داستان را تعریف می‌کنیم برای این بازی بسیار منحصر‌به‌فرد است. همچنین مجموعه‌ی جدیدی از شخصیت‌ها در این بازی دیده می‌شوند – بازی در مکانی دیگر، در بخشی دیگر از ایالات متحده اتفاق می‌افتد … و واقعاً عالی است.»

نیل دراکمن در ادامه‌ی توضیحات خود بیان کرد: «تیم توسعه‌ی این بازی به هدایت وینیت آگاروال (Vinit Agarwal)، آنتونی نیومن (Anthony Newman) و جوزف پِتیناتی (Joseph Pettinati) کار خود را انجام خواهند داد. آن‌ها همه افراد باتجربه‌ای از اعضای توسعه‌دهنده‌ی بازی‌های آنچارتد و لست آو آس هستند و شما چیزهای بیشتری از این بازی که سال بعد خواهد آمد، خواهید دید.»

The Last of Us Factions

برای دیدن تصویر با اندازه‌ی اصلی کلیک کنید.

تمام چیزی که در حال حاضر از این پروژه می‌دانیم همین است. یک طراحی هنری مفهومی از بازی و توضیحاتی که نیل دراکمن بیان کرده است. با این حال، نمی‌دانم واقعاً‌ بازی قرار است چگونه باشد؟ آیا از نظر ژانر چیزی شبیه بازی دیویژن خواهد بود؟ آیا حالت بتل‌رویال خواهد داشت؟ آیا حالتی مانند بخش فکشن بازی لست آو آس یک در بازی وجود خواهد داشت یا خیر؟ قرار است داستانی که نیل دراکمن به آن اشاره کرده، چگونه در بازی روایت شود؟ برای پاسخ به این پرسش‌ها و پرسش‌های بسیار دیگر باید تا نمایش‌ تریلر و اطلاعات بیشتر از این پروژه منتظر بمانیم.

در حال حاضر با توجه به تأکیدی که نیل دراکمن انجام داده و توضیحات جسته‌وگریخته‌ای که سازندگان این اثر در توییت‌های خود گفته‌اند، می‌تواند با اطمینان منتظر یک بازی آنلاین چندنفره‌ی بسیار بزرگ بود و باید فکر یک حالت آنلاین ساده را فراموش کنید.

مشخص نشده است که این بازی قرار است برای چه پلتفرم‌هایی عرضه شود اما قطعاً می‌توان گفت عرضه‌ی این بازی برای پلی‌‌استیشن ۵  قطعی است. با توجه به آنلاین بودن آن، احتمالاً در زمان عرضه یا فقط کمی بعد از آن بازی برای کامپیوتر هم عرضه شود. فقط عرضه یا عدم عرضه‌ی این بازی برای پلی‌استیشن ۴ ممکن است برایمان ابهام ایجاد کند.

منبع: Gematsu

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما