آپدیت جدید گلکسی S20 فن ادیشن وعده‌ی رفع مشکلات لمس نمایشگر را می‌دهد

۲۴ فروردین ۱۴۰۰ | ۱۱:۱۰ ۲۵ فروردین ۱۴۰۰ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
گلکسی اس 20 فن ادیشن

سامسونگ روز گذشته آپدیتی را برای مدل‌های مختلف گوشی گلکسی S20 فن ادیشن منتشر کرد که طی آن قرار شد مشکل نمایشگر این گوشی رفع شود.

سامسونگ سال گذشته گلکسی S20 فن ادیشن را با هدف بهبود وضعیت فروش گوشی‌های خود راهی بازار کرد و اتفاقا توانست عملکرد بسیار خوبی هم داشته باشد. اما متأسفانه مدل ۴G این گوشی از همان مشکل پرچم‌داران سری گلکسی S20 رنج می‌برد و باعث می‌شد بسیار داغ کند و چیزهایی از این دست که باعث و بانی اصلی آن هم پردازنده‌ی اگزینوس ۹۹۰ بود.

مشکل دیگری که گریبان‌گیر بسیاری از دارندگان گوشی گلکسی S20 فن ادیشن می‌شد به نمایشگر مربوط بود. سامسونگ چندین بار آپدیت‌هایی را برای رفع این مشکل منتشر کرد اما به نظر می‌رسد تا به این لحظه هنوز هم برخی از کاربران با این مشکل دست و پنجه نرم می‌کنند.

در نتیجه شرکت کره‌ای تصمیم گرفت به همراه آپدیت امنیتی ماه آوریل ۲۰۲۱، یک آپدیت دیگر را هم عرضه کند تا مشکل نمایشگر یکی از بهترین گوشی‌های سال گذشته‌ی خود را به طور کامل رفع کند. البته به نظر می‌رسد مدل‌های مجهز به اینترنت ۵G، یکی دو هفته دیرتر به این به‌روزرسانی دسترسی پیدا می‌کنند.

مشکل نمایشگر گلکسی S20 فن ادیشن

این‌طور که به نظر می‌رسد، مشکل نمایشگر این گوشی تا حدودی رفع شده بود اما با توجه به گزارش کاربران، گویا بعد از آپدیت رابط کاربری One UI 3.1 که اتفاقا به‌تازگی و با اندروید ۱۱ هم برای این محصول عرضه شد، مشکل یاد شده بار دیگر بازگشت. در نتیجه شرکت مجبور شد بار دیگر آپدیتی را برای رفع آن عرضه کند.

البته باید به این نکته هم اشاره کنیم که برخی از مدل‌های گلکسی S20 فن ادیشن ۴G آپدیت امنیتی ماه آوریل را به تنهایی و بدون آپدیت مربوط به نمایشگر دریافت می‌کنند و به نظر می‌رسد این آپدیت در زمانی دیگر که هنوز رسما مشخص نشده برای آن‌ها منتشر خواهد شد.

منبع: GSMArena

برچسب‌ها :
دیدگاه شما