بازی کارتی لیگ آو لجندز معرفی شد

امیرحسین میرزایی ۲۴ مهر ۱۳۹۸ | ۱۷:۳۰ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
بازی کارتی لیگ آو لجندز

رونمایی‌های شرکت بازی‌سازی Riot Games به مناسبت ده سالگی یکی از بزرگترین بازی‌های دنیا ادامه دارد. این شرکت پس از رونمایی از نسخه‌ی موبایل لیگ آو لجندز و یک بازی مبارزه‌ای بر اساس این مجموعه، همچنین خبر از ساخت یک بازی کارتی هم داده است. بازی کارتی لیگ آو لجندز به اسم Legends of Runeterra معرفی شده است.

بازی کارتی Legends of Runeterra همان‌طور که از اسمش پیداست، می‌خواهد قهرمان‌های مختلف و زیاد لیگ آو لجندز را به عنوان کارت‌های مختلف و در یک بازی جدید، در مقابل بازی‌‌کننده‌ها بگذارد؛ طوری که بازی‌کننده‌ها مجموعه‌ای از کارت‌های مختلف که بر اساس دنیای لیگ آو لجندز، شخصیت‌ها، آیتم‌ها و عناصر مختلف این مجموعه طراحی شده‌اند را در این بازی کارتی جمع‌آوری و از آن‌ها برای مبارزه با یکدیگر استفاده می‌کنند.

دنیای لیگ آو لجندز تعداد زیادی مناطق و ناحیه‌ی مختلف دارد که هر کدام سبک و سیاق ظاهری و شخصیت‌های مختص خودشان را دارند. در همین راستا هم کارت‌های مختلف بازی Legends of Runeterra با چند سبک مختلف طراحی شده‌اند که هر کدام نمایانگر یکی از مناطق مختلف بازی هستند.

بازی Legends of Runeterra

فعلا قرار است از بین دنیاهای مختلف لیگ آو لجندز، شاهد حضور Damacia، Noxus، Piltover، Freljord، Zaun، Ionia و Shadow isles در این بازی کارتی باشیم. می‌توانید با بررسی شخصیت‌هایی که ریشه در هر کدام از این مناطق دارند، متوجه شوید که در ابتدای کار بازی کارتی Legends of Runterra کدامیک از قهرمان‌های لیگ آو لجندز را در خود جای خواهد داد.

بازی‌کننده‌ها یک منطقه را انتخاب و در آن شروع به بازی کردن می‌کنند. با بازی کردن در آن منطقه، کارت‌ها و آیتم‌های مختص به آن را دریافت خواهند کرد. البته در همه حال امکان تغییر منطقه وجود دارد.

سازندگان Legends of Runeterra در ویدیوی معرفی بازی تاکید کرده‌اند که نیازی به خرید بسته‌های کارت نیست و می‌توان بازی کردن هم بسته‌های مختلفی به دست آورد و کارت‌ها را آنلاک کرد.

می‌توانید در ادامه ویدیوی رونمایی بازی Legends of Runeterra و ویدیوی معرفی گیم‌پلی آن را ببینید.

ویدیوی رونمایی بازی:

تریلر معرفی گیم‌پلی:

منبع: Polygon

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۲ دیدگاه
  1. Avatar نوید بدخشان

    فقط این عکسی که واسه متن اصلی گذاشتی

  2. Avatar saeid_biologist

    امیرحسین جان تولدتون مبارک باشه. انشاءالله هزار ساله بشید. هیچ شماره یا آیدی‌ای ازتون نداشتم که مستقیما تبریک بگم. فقط توی اینستاگرام مجید نوردوست بهتون تبریک گفتم.