لگو و اپیک گیمز با همکاری یکدیگر یک متاورس برای کودکان می‌سازند

۲۲ فروردین ۱۴۰۱ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
LEGO Worlds

شرکت لگو (Lego) و اپیک (Epic) اعلام کردند که با یکدیگر برای امن کردن متاورس (Metaverse) برای کودکان همکاری خواهند کرد. در یک بیانیه مشترک این دو کمپانی اعلام کردند که وارد یک قرارداد همکاری بلند مدت شدند. در این بیانیه ذکر شده که قرار است آینده متاورس را شکل داده و آن را برای کودکان امن کنند.

به طور کلی جزئیات زیادی از این برنامه منتشر نشده است. با اینحال نکته جالب اینجاست که معنای متاورس با حضور هر شرکت در آن تغییر می‌کند! تنها چیزی که این موضوع نشان می‌دهد این است که شرکت اپیک و لگو درحال ساخت یک فضای مجازی مناسب کودکان هستند. طبق چیزی که نوشته شده:

این دو کمپانی با یکدیگر همکاری کرده تا یک دنیای خلاقانه و بسیار زیبا را برای کودکان بسازند. این یک تجربه بسیار زیبا و درگیرکننده برای آن‌ها خواهد بود. فضای امن خانوادگی ابزاری را در اختیار کودکان قرار خواهد داد تا از خلاقیت خود استفاده کنند. همینطور اینکه این افراد می‌توانند از خلاقیت خود در جهت مثبت استفاده کنند.

تیم سویینی (Tim Sweeney) رئیس شرکت اپیک درباره این موضوع گفت:

پروه لپو برای مدت زیادی است که از خلاقیت کودکان و حتی بزرگسالان استفاده می‌کند. حال ما بسیار مشتاق هستیم تا با کمک یکدیگر این دنیای جذاب را برای کودکان و خانواده‌ها بسازیم.

LEGO Worlds

شرکت لگو سابقه بسیار زیادی دارد. این شرکت حدود ۱۰۰ سال است که با آجرهای دوست داشتنی خود خلاقیت همه کودکان را به کار گرفته است. حتی این شرکت وارد دنیای بازی‌های ویدئویی شده و بسیاری از عناوین معروف مثل بتمن را با جلوه خاص خود نمایان کرده است. رئیس لگو به نام نیلز کریستیانسن (Niels Christiansen) در این مورد گفته است:

کودکان از بازی در دنیای دیجیتال و فیزیکی لذت می‌برند. حال اگر بتوان این دو مورد را با یکدیگر ترکیب کرد، تجربه بی‌نظیری را در اختیار آن‌ها قرار خواهیم داد. ما باور داریم که این موضوع پتانسیل بسیار زیادی برای پرورش خلاقیت کودکان دارد. با اینحال ما مسئول هستیم تا این فضا را برای آن‌ها امن کنیم.

ما سال‌های زیادی است که از کودکان در دنیای فیزیکی حفاظت کرده‌ایم. حال این تعهد را برای دنیای دیجیتال نیز اعمال خواهیم کرد. ما برای کار با شرکت اپیک نیز بسیار هیجان‌زده هستیم.

این بیانیه نشان می‌دهد که شرکت لگو قصد دارد در دنیای گیمینگ نفوذ بیشتری داشته باشد. به این معنا که دیگر به طور انحصاری با برادران وارنر (Warner Bros.) کار نخواهد کرد. حال اینطور که به نظر می‌رسد برنامه بعدی این شرکت ساخت یک دنیای لگویی و بامزه برای کودکان در دنیای متاورس است.

منبع: VideoGamesChronicle.com

تصاویر مطلب از بازی لگو ورلدز است.

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه