بازی Lego Brawls پایان تابستان به تمام پلتفرم‌ها می‌آید؛ اکشن چند نفره‌ی لگویی

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
lego brawls

لگو (Lego) یکی از مهم‌ترین شرکت‌های سرگرمی است. علاوه بر آجرهای لگو ما شاهد بازی‌های مختلف با زمینه لگو هستیم. با ای نحال تا به حال عنوانی در سبک فایتینگ با زمینه لگو وجود نداشت. حال اینطور که به نظر می‌رسد، لگو براولز (Lego Brawls) اینگونه است.

سازنده بازی لگو براولز اعلام کرد که این بازی در تاریخ ۱۲ شهریور (سوم سپتامبر) عرضه خواهد شد. این بازی برای کنسول‌های نسل ۸ و ۹ به همراه کامپیوتر عرضه خواهد شد. همینطور اینکه کنسول نینتندو سوییچ نیز لگو براولز را دریافت خواهد کرد.

یکی از نکات مثبت بازی لگو براولز این است که مبارز اصلی را خودتان طراحی می‌کنید. به همین دلیل استراتژی و استایل هر بازیکن با فرد دیگر متفاوت خواهد بود. شما آزادی عمل زیادی در زمینه طراحی کاراکتر داشته و به همین دلیل می‌توانید موارد جالبی را طراحی کنید.

بازی Lego Brawls

اولین بازی سبک فایتینگ از لگو در سال ۲۰۱۹ برای اپل آرکید (Apple Arcade) عرضه شد.

به طور کلی مبارزه با حالت لگو جالب است. به دلیل اینکه شما محتوای آزاردهنده‌ای که در فایتینگ‌های دیگر مثل مورتال کامبت (Mortal Kombat) وجود دارند را نخواهید داشت. همینطور اینکه دنیا با تم لگو می‌تواند جالب باشد. برای مثال اگر دنیای بازی تخریب پذیر باشد، می‌توان از آن برای مبارزه استفاده کرد.

بازی لگو براولز بخش آنلاین گسترده‌ای دارد. مخصوصاً اینکه از قابلیت کراس پلی (Cross Play) هم پشتیبانی می‌کند. به این معنا که بازیکنان می‌توانند در پلتفرم‌های مختلف با یکدیگر بازی کنند. بازی لگو براولز دارای جدول رقابتی هم هست. به همین دلیل اگر شما خیلی در بازی پیشرفت کنید، می‌توانید در سطح‌های بالاتر هم رقابت کنید.

عناوین لگو در کل عملکرد خوبی در دنیای گیمینگ دارند. برخی از آن‌ها بسیار خوب عمل کرده و برخی نیز متوسط هستند. نکته اینجاست که اکثر این عناوین در سبک داستانی بوده و یا از مجموعه‌های معروف مثل بتمن در آن‌ها استفاده شده است. لگو براولز را می‌توان یک عنوان مستقل دانست. به همین دلیل عملکرد آن برای خود شرکت لگو نیز اهمیت زیادی دارد.

منبع: Gematsu.com

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما