بسته‌های جدید لگو سونیک واقعا با سرعت حرکت می‌کنند

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
ست لگو سونیک

شرکت لگو (Lego) را می‌توان یکی از محبوب‌ترین شرکت‌های ساخت اسباب بازی در دنیا دانست. این شرکت اعتبار و سابقه بسیار زیادی داشته و این آجرهای دوست داشتنی محلی برای پیاده کردن خلاقیت افراد مختلف در دنیای واقعی هستند. لگو توجه بسیار زیادی به مجموعه‌های مختلف دارد. برای مثال ما شاهد لگوهای متنوعی از دنیای جنگ ستارگان هستیم. حال این شرکت تصمیم گرفته تا دست روی دنیای سونیک بگذارد.

این اولین بار نیست که ما شاهد حضور سونیک در مجموعه‌های لگو هستیم. با این حال هیچکدام به این اندازه دقیق و مهیج نبودند. در اصل این شرکت تلاش کرده تا هیجان بازی‌های سونیک را وارد دنیای لگو کند و تا حدی هم موفق عمل کرده است. موارد قبلی شامل چند کرکتر از دنیای سونیک به همراه مقداری موانع بودند که بیشتر جنبه تزئیناتی داشتند. این در صورتی است، که این ست جدید لگو به شما اجازه می‌دهد تا سونیک را در قالب یک توپ آبی رنگ به سمت موانع پرتاب کنید.

Sonic LEGO set

هر ست لگو دارای جزئیات بسیار زیادی از دنیای سونیک است. بهترین ست لگوی موجود Green Hill Zone Loop Challenge نام داشته که حدود ۱۰۰ دلار قیمت دارد. این ست دارای کاراکترهای مختلفی بوده و از طرفی موانع کلاسیک دنیای سونیک را نیز با خود دارد. حتی در این ست دکتر رباتنیک (Dr. Robotnik) هم حضور داشته که در انتهای مسیر حضور دارد. در کنار همه این موارد در ابتدا ی مسیر نیز یک پرتاب کننده وجود دارد که می‌تواند سونیک را در قالب یک توپ آبی به انتهای مسیر هدایت کند.

لگو سونیک

نسخه ۳۵ دلاری این ست نیز وجود دارد که تنها به شما پرتاب کننده و تعدادی موانع کوچک می‌دهد ولی برای تفریح همین موارد نیز کافی است. در کنار آن یک ست کوچک دیگر به نام Amy’s Animal Rescue Island هم وجود دارد که این مورد نیز جزئیات بسیار زیادی دارد. با این حال هیچان دو ست قبلی را نداشته و یک لگوی کلاسیک است.

لگو برای مدت زیادی است که در حال استفاده از مجموعه‌های مختلف در ست‌های خود است. دلیل اصلی هم اینجاست که رفته رفته قیمت لگوها گران‌تر شده و طرفداران آن‌ها نیز کمتر می‌شود. به همین دلیل شرکت لگو قصد دارد با ساخت موارد مختلف از مجموعه‌های متفاوت طرفداران بیشتری بدست آورده و از آن‌ها استفاده کند. این ست‌های جدید لگو از دنیای سونیک بسیار جذاب بوده و یک وسیله تفریحی جالب است. به همین دلیل قیمت ۱۰۰ دلاری آن تا حد زیادی قابل توجیه است.

منبع: The Verge


لگو مدل گاراژ Creator کد 10264

لگو سری Idea مدل Loop Coaster کد 10303

لگو مدل ماینکرفت 21164برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما